Informacje z dróg

05.08.2020

08:28

Coraz więcej pojazdów pojawia się na nadmorskich drogach nr 215 i 216 w nadbałtyckich kurortach - tłoczno robi się w Jastrzębiej Górze, Chłapowie, Władysławowie, Jastarni, Juracie. Przybywa też aut na ulicy Puckiej w Redzie, oraz na Gdańskiej w stronę Półwyspu Helskiego. W Rumi zwalniamy na Dąbrowskiego i Starowiejskiej. W Wejherowie nadal gęsto na dojazdach do ronda na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja, a także na Rzeźnickiej, Roszczynialskiego, Hallera i Transportowej. W cierpliwość trzeba też uzbroić się jadąc ulicą Zamostną w Bolszewie.

07:29

Coraz więcej kierowców wyjeżdża swoimi pojazdami na ulice Wejherowa, nie rozpędzimy się na Chopina, 12 Marca, oraz na dojazdach do ronda na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. Przyhamować trzeba też jadąc ulicą Graniczną. Niewielki zator tworzy się na krajowej szóstce w Rumi Janowie. Sporo cierpliwości przyda się na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni Chylonii, gdzie coraz więcej kierujących czeka na swoją kolej na światłach. Jeśli chodzi o trasy nadmorskie, czyli drogę nr 215 i 216, to póki co pomiędzy nadbałtyckimi kurortami możemy przemieszczać się bez większych utrudnień.

04.08.2020

08:36

Nadal płynnie podróżujemy drogą krajową nr 6 na całym odcinku tej trasy w naszym regionie. Ale warto zauważyć, że pojazdów przybywa na ulicy Gdańskiej w Redzie. Coraz więcej aut pojawia się także na ulicy Puckiej. W Wejherowie na zator natkniemy się na Batalionu Morskiego, Puckiej i Sienkiewicza. W Rumi zwalniamy na Starowiejskiej. Wzmaga się również ruch w okolicach głównego ronda we Władysławowie, nie rozpędzimy się także na Rozewskiej w Jastrzębiej Górze oraz na drodze nr 216 w Kuźnicy.

03.08.2020

08:30

Przybywa pojazdów na drodze krajowej nr 6 na wysokości Gościcina, w Wejherowie przytyka się ulica Przemysłowa i Graniczna. Przyhamować też trzeba na 12 Marca. W Redzie coraz więcej samochodów jedzie ulicą Gdańską w kierunku Półwyspu Helskiego. W Rumi nie rozpędzimy się w okolicach wiaduktu na Jana III Sobieskiego i na Starowiejskiej. Coraz większy ruch widać także na drodze krajowej nr 215 pomiędzy Jastrzębią Górą a Władysławowem. W tym mieście zwalniamy na dojazdach do ronda głównego. Przytyka się także droga krajowa nr 216 w Chałupach.

31.07.2020

16:25

Przytyka się ulica Zamostna w Bolszewie. W Wejherowie zwolnić będziemy musieli na ulicy Strzeleckiej i 3 Maja. Duży ruch generuje się również na Jana III Sobieskiego i Generała Józefa Hallera. Sporo osób przemieszcza się też ulicą Świętego Jana w Kierunku Rumi. Nadal problematycznie będzie przedostanie się tunelem w kierunku Tadeusza Rejtana. Cierpliwości wymagać będzie od nas także przejazdy ulicami Fryderyka Chopina i Partyzantów. Kto może, lepiej niech omija ulicę Pucką i Gdańską w Redzie. W Rumi sytuacja wygląda podobnie, jak godzinę temu. Nogę z gazu zdejmiemy Jana III Sobieskiego, Grunwaldzkiej czy Generała Henryka Dąbrowskiego. Wiele cierpliwości wymagać będzie od nas przejazd Obwodnicą Trójmiasta czy Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Korek tworzy się na ulicy Chwaszczynskiej, Wielkopolskiej i Aleji Zwycięstwa. Spory ruch jest też na Półwyspie Helskim, a wracając z nad morza w korku stać będziemy na wysokości Juraty i Jastarni. Jeszcze więcej samochodów jest na drogach w Chałupach – korek ciągnie się aż do Władysławowa.

29.07.2020

09:26

Przybywa samochodów na trasach regionu, szczególnie tych, które prowadzą w kierunku nadmorskich kurortów. W Redzie przytyka się ulica Gdańska w stronę Półwyspu Helskiego, postoimy też na ulicy Puckiej w obu kierunkach. Sporo samochodów pojawiło się także na drodze nr 216 w okolicy Pucka, podobnie jak na ulicy Wejherowskiej w tymże mieście. We Władysławowie hamujemy na ulicy Żeromskiego i na dojazdach do głównego ronda. Coraz więcej pojazdów zmierza również kierunku Helu.

28.07.2020

16:25

Coraz więcej pojazdów ustawia się w kolejce przy zjeździe z Półwyspu Helskiego do Władysławowa. Zator ciągnie się aż z miejscowości Chałupy. Przytyka się też ulica Pucka w Redzie w obu kierunkach. W Rumi sporo samochodów jedzie od Janowa w kierunku wiaduktu na krajowej szóstce. Tłoczno jest też na ulicy Dąbrowskiego. Po ulicach Wejherowa jeździmy w miarę płynnie, jedynie na Sienkiewicza czeka nas krótki postój, podobnie jak na ulicy Zamostnej w Bolszewie. Cierpliwość przyda się również na drodze krajowej nr 6 pomiędzy Wejherowem a Lęborkiem na wysokości Gościcina.

15:24

Przybywa samochodów na krajowej szóstce, tłoczno jest na odcinku pomiędzy Bolszewem i Gościcinem. W Wejherowie na spowolnienia nastawić się trzeba na rondzie na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. W Redzie z kolei na zator natkniemy się na ulicy Puckiej. W Rumi redukujemy biegi w okolicach wiaduktu w ciągi drogi krajowej nr 6. Spora doza cierpliwości przyda się kierowcom powracającym z Półwyspu Helskiego na wjeździe do Władysławowa, i na ulicy Żeromskiego w tymże mieście.

27.07.2020

15:59

Sporo samochodów jedzie drogą krajową nr 6 pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem, tłoczno też jest na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie zwalniamy na Sienkiewicza i Świętego Jana. W Redzie cierpliwość przyda się na ulicy Puckiej, oraz na Gdańskiej w stronę Półwyspu. Żółwim tempem jedziemy od Gdyni do Rumi, korek ciągnie się od Chylonii do wiaduktu na krajowej szóstce. Samochodów z każdą chwilą przybywa na ulicy Żeromskiego w Kosakowie w stronę Pierwoszyna. Spore utrudnienia występują też na drodze nr 216 pomiędzy Puckiem i Swarzewem.

23.07.2020

15:44

Cierpliwość kierowcom przyda się na krajowej szóstce na trasie między Wejherowem i Lęborkiem, kolejka samochodów ustawia się od Gościcina. Podobnie spokój i opanowanie przyda się na ulicy Zamostnej w Bolszewie. Sporo samochodów i to w żółwim tempie zmierza ulicą Pucką w Redzie w stronę Półwyspu, taka sama sytuacja na ulicy Gdańskiej. Kilkaset metrów korka napotkamy jadąc z obu stron w kierunku wiaduktu na drodze krajowej nr 6 w Rumi. W Gdyni lepiej nie planować przejazdu ulicą Hutniczą, a na postój w podróży trzeba przygotować się na Estakadzie Kwiatkowskiego w kierunku Obłuża. W Kosakowie również – niewesoło, stoi ulica Żeromskiego w kierunku Pierwoszyna.

20.07.2020

10:53

Bolszewo Zamostna: wypadek dwóch samochodów,. Możliwe utrudnienia.

15.07.2020

16:32

Na początek ważna informacja Na trasie pomiędzy Świecinem a Kłaninem doszło do wypadu. W tym rejonie trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Tymczasem coraz więcej samochodów jedzie z Wejherowa do Lęborka na krajowej szóstce, zator na wysokości Gościcina jest coraz większy. Korek pojawił się także na ulicy Zamostnej w Bolszewie. Po ulicach Wejherowa bez zmian - nadal jedziemy w miarę płynnie z wyjątkiem dojazdów do ronda na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, 3 Maja i Sienkiewicza. Luźniej z kolei zrobiło się na Puckiej w Redzie, co prawda droga nie jest pusta, ale można jechać w miarę płynnie. Podobnie w Rumi, postoimy tylko na wiadukcie w ciągu drogi krajowej. W Gdyni korkuje się ulica Hutnicza, a w Kosakowie ulica Żeromskiego w stronę Pierwoszyna. Nad samym morzem w cierpliwość uzbrajamy się na ulicy Rozewskiej w Jastrzębiej Górze i okolicach ronda głównego we Władysławowie.

08.07.2020

08:13

Więcej samochodów widocznych jest na DK6 w kierunku Lęborka, w obu kierunkach jezdni widać utrudnienia na Górce Gościcińskiej. Sygnalizacja świetlna już gorzej współpracuje z kierowcami. W centrum miasta widać poruszenie na wlocie 218-stki do miasta i na ulicy Rzeźnickiej i 12 Marca. W Redzie można spodziewać się nieco większych utrudnień niż przed godziną, choć główna krzyżówka będzie dawała wrażanie jest na drogach panuje spokój. Więcej samochodów spotkamy na Gdańskiej, Łąkowej czy Obwodowej. Największych kłopotów w Rumi spodziewajmy się na krzyżówce Kosynierów i Dębogórskiej. Gdyńskie ulice nieco bardziej zakorkowana, mowa tutaj o Puckiej czy Hutniczej ale także większy ruch panuje na Starym Obłużu. W Powiecie puckim nad morzem spokój w połowie tygodnia, za to widać korki w Sławoszynie i Karlikowie.

06.07.2020

08:29

Większe poruszenie widoczne jest na drogach w Gdyni. Korkuje się zjazd z Obwodnicy na Morską w Gdyni, podobnie jak przytyka się wlot na Estakadę Kwiatkowskiego. Później na trasie do Rumi nie będzie utrudnień śmiało dostaniemy się w jedną w drugą stronę główną i Hutniczą. W centrum Rumi widać większe poruszenie niż przed godziną. Dalej punktowo zwolnimy na trasie z Redy do Rumi, ale zdecydowanie przybyło nam samochodów na Puckiej. Dłużej zajmie nam też przejazd DK6. W centru miasta w miarę spokój choć uważajmy na 12 Marca i Sobieskiego.

30.06.2020

08:26

Przybyło nieco aut na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem, co dotyczy przede wszystkim odcinka między Gościcinem a Kębłowem. W Bolszewie spory ruch panuje na Zamostnej, przytyka się też Szkolna w kierunku Wejherowa. Jeśli chodzi o ruch w Wejherowie, jest bardzo spokojnie. Przytyka się 3 Maja na wysokości parku. Zwalniamy też przed przejazdami kolejowymi na Puckiej i 12 Marca. Całkiem sprawnie można się przemieszczać ulicami Redy. Lekko zwalniamy na Gdańskiej u wylotu Łąkowej i na Gniewowskiej. Na poranne utrudnienia nie można narzekać też w Rumi. Lekko korkuje się Sobieskiego w okolicach galerii handlowej. Na północy Gdyni hamujemy na Płk. Dąbka, Śmidowicza i Unruga. Jeśli chodzi o Morską, wolniej pokonamy przede wszystkim odcinek między Cisową a Chylonią. Przytyka się też skrzyżowanie Hutniczej z Pucką. Na Obwodnicy Trójmiasta przytyka się odcinek między Osową a Wielkim Kackiem, na jezdni w stronę Gdyni. Miejscowe i niewielkie utrudnienia są prawdopodobne między Połchowem a Mrzezinem. W Pucku zagęścił się ruch na Wejherowskiej i Wojska Polskiego. We Władysławowie wolniej pojedziemy ulicą Żeromskiego. Natomiast na 215-stce utrzymuje się poranne poruszenie na wysokości Chłapowa i Jastrzębiej Góry.