Informacje z dróg

22.01.2021

07:27

W Wejherowie coraz więcej pojazdów pojawia się na ulicy Jana III Sobieskiego. Sporo aut jedzie też ulica Strzelecką w kierunku centrum miasta. Spowolnienia można się spodziewać także na 12 Marca i Rybackiej w kierunku krajowej szóstki. Jeśli mowa o tej trasie to ruch na drodze krajowej numer 6 rośnie w Redzie w okolicy kościoła, przede wszystkim w kierunku Wejherowa. Nogę z gazu ściągamy także na ulicy Łąkowej. W Rumi postoimy na Jana III Sobieskiego od wiaduktu nad torami kolejowymi do skrzyżowania z Sabata, a na tejże ulicy tez trzeba się liczyć z zatorami. Spora kolejka pojazdów ustawiła się także na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, tam przyda się odrobina cierpliwości.

12.01.2021

07:26

Bez utrudnień można podróżować regionalnym odcinkiem, drogi krajowej nr 6. Z kolei na ulicy Szkolnej w Bolszewie w kierunku Zamostnej musimy zwolnić. Coraz więcej pojazdów pojawia się także w Wejherowie na ulicach Jana III Sobieskiego i 3 Maja do centrum miasta. W Chyloni ustawia się kolejka samochodów na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta. Tłoczno również zaczyna się robić na rondach w Kosakowie, zarówno na połączeniu ulic Żeromskiego i Derdowskiego jak i Żeromskiego i Chrzanowskiego.

16.12.2020

07:29

Sporo samochodów napotkamy na ulicy Szkolnej w Bolszewie na pasie prowadzącym w kierunku Zamostnej. Zwolnimy również na Tartacznej w Wejherowie. Pojazdów przybywa też na Jana III Sobieskiego. Bez większych utrudnień można podróżować regionalnym odcinkiem drogi krajowej nr 6, zatrzymamy się jedynie na czerwonych światłach. Za to wydłuża się kolejka na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

01.12.2020

16:34

Przejazd na ul. Batalionu Morskiego został już otwarty. Linia 4 wróciła na swoją stałą trasę.

16:33

Spokojnie jest chyba tylko w okolicach Karwi, Władysławowa itd. Ale obawiam się, że w tamte strony zmierza niewiele osób.

Jeśli chodzi o Wejherowo to kierowcy zwolnią na ulicy Strzeleckiej, Jana III Sobieskiego, Świętego Jana i Fryderyka Chopina. Nie rozpędzimy się także na ulicy Tartacznej i Górce Gościcińskiej. Korkuje się także ulica Zamostna w Bolszewie. Nie rozpędzimy się na Gdańskiej w Redzie i w Rumi. A w Rumi zwolnimy także na Floriana Ceynowy, Kosynierów czy na skrzyżowaniu Starowiejskiej z Dębogórską. Cierpliwość potrzebna będzie także na Henryka Dąbrowskiego.

W Kosakowie zwalniamy na Stefana Żeromskiego i Derdowskiego.

W Gdyni biegi redukujemy na ulicy Północnej, Kartuskiej oraz Morskiej. Korkuje się również Hutnicza od złączenia z ulicą Pucką. Kierowcy w cierpliwość muszą uzbroić się na estakadzie Kwiatkowskiego, Pułkownika Stanisława Dąbka i na Admirała Józefa UNRUGA. Za szybko nie pojedziemy także ulicą Chwaszczyńską.

19.11.2020

07:37

Coraz więcej samochodów zmierza ulicą Zamostną w Bolszewie w kierunku krajowej szóstki, chwile na swoją kolej trzeba odczekać na światłach, podobnie jak na Szkolnej, chcą wjechać na Zamostną. W Wejherowie kolejka pojazdów ustawiła się na Batalionu Morskiego w kierunku drogi krajowej, przytyka lekko się także ulica 3 Maja za skrzyżowaniem Strzelecką na pasie w kierunku centrum. Coraz więcej kierowców postanawia także przemieszczać się swoimi maszynami ulicą Jana III Sobieskiego, ale póki co jedziemy płynnie. Z kolei w Redzie hamulec przyda się na ulic Gdańskiej w obu kierunkach, tam trwają prace drogowe na wysokości kościoła, a tym samym robi się tłoczno. W Rumi korek sięga od wiaduktu nad torami kolejowym w ciągi krajówki po węzeł Janowo. Dlatego też coraz więcej pojazdów chcą ominąć utrudnienia wybiera trasę prowadzącą ulicami Dąbrowskiego i Pomorską w kierunku centrum Gdyni.

16.10.2020

09:26

Bez większych trudności podróżować można regionalnym odcinkiem drogi krajowej numer 6 - jedynie w Rumi czeka nas spowolnienie na wysokości Janowa gdzie trwa budowa węzła integracyjnego. Spokojnie jest także na ulicach Wejherowa, więcej samochodów pojawia się jedynie w okolicy ronda na skrzyżowaniu ulic Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza i 3 Maja. W kolejce, choć stosunkowo niezbyt długiej, poczekać przyjdzie nam na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni.

07.10.2020

09:31

Informacja od Czytelnika: W Redzie drobne zatory na ul. Puckiej. Trwa frezowanie i naprawa fragmentu jezdni. Utrudnień mogą się spodziewać także pasażerowie linii MZK nr 8 z powodu braku możliwości wjazdu na pętlę Ciechocino.

01.10.2020

07:32

Przytyka się krajowa szóstka pomiędzy Lęborkiem i Wejherowem na wysokości Gościcina, podobnie jak ulica Jana III Sobieskiego oraz Chopina w Wejherowie. Coraz więcej pojazdów napotkamy na ulicy Gdańskiej i Puckiej w Redzie. Na postój w podróży trzeba się nastawić na ulicy Jana III Sobieskiego w Rumi – tam korek ustawił się od wiaduktu nad torami kolejowymi do Janowa. Sporo cierpliwości przyda się także na Dąbrowskiego i Pomorskiej jadąc w kierunku ronda Unii Europejskiej. W Kosakowie swoje odczekać trzeba na Żeromskiego i Chrzanowskiego jadąc w kierunku ronda na skrzyżowaniu tych ulic.

25.09.2020

09:27

Biegi redukujemy czekając na wjazd na rondo na skrzyżowaniu ulic Chrzanowskiego i Żeromskiego w Kosakowie. W Rumi w kolejce czekamy na Jana III Sobieskiego jadąc z obu kierunków w kierunku budowanego węzła Janowo. W Redzie sznur samochodów czeka na swoją kolej przy zjeździe z ulicy Puckiej na ulice Gdańską. W Wejherowie z kolei swoje odczekamy, zanim wjedziemy na drogę krajową nr 6 na Chopina, Puckiej, Ofiar Piaśnicy i Przemysłowej. Jedynkę wrzucamy także na ulicy Zamostnej w Bolszewie i na krajowej szóstce na wysokości Gościcina.

09.09.2020

09:27

Nadal w cierpliwość trzeba się uzbroić w Rumi na ulicy Jana III Sobieskiego jadąc w stronę Trójmiasta. Tam jednak korek jest już mniejszy niż godzinę temu, gdyż ciągnie się od wiaduktów nad torami kolejowymi do Janowa. Zwalniamy także na dojazdach do Ronda Jana Pawła II. W Wejherowie zderzak w zderzak jedziemy ulica 3 Maja od 1 Maja aż do ronda. Tłoczno jest na Strzeleckiej w stronę centrum miasta i na ulicy Rzeźnickiej. Przybywa też samochodów na krajowej szóstce pomiędzy Wejherowem i Lęborkiem w obu kierunkach.

08.09.2020

08:26

Spore korki po godzinie 8:00 na wysokości Górki Gościcińskiej. Na DK6 w mieście bez problemów, te widać w centrum na Sobieskiego, Rzeźnickiej, 12 marca, Sikorskiego. W Redzie przy Łąkowej nieco więcej zamieszania. W Rumi bez zmian, tych najlepsze – wciąż korki na wysokości wiaduktu. W centrum zderzak w zderzak o poranku przejedziemy Pomorską i Dąbrowskiego u wlotu na Hutniczą. Im bliżej Trójmiasta tym więcej aut na Hutniczej. Ściągniemy nogę z gazu na wlocie na Morską od strony obwodnicy. Estakada i obwodnica będą jednak przejezdne. W powiecie puckim zredukujemy biegi w Kosakowie, Pucku czy Darzlubiu.

01.09.2020

16:21

Gęsto od pojazdów robi się na krajowej szóstce na wysokości Gościcina na trasie do Lęborka. Podobnie jest na ulicy Zamostnej w Bolszewie. W długiej kolejne czekamy na ulicy Ofiar Piaśnicy w Wejherowie w kierunku drogi krajowej. Takie same trudności czekają nas na ulicy Chopina. W Rumi zderzak zderzak mozolnie jedziemy w kierunku Redy od samej Gdyni. W cierpliwość uzbrajamy się we Władysławowie na ulicy Gdańskiej i Starowiejskiej. Jeżeli chodzi o to miasto, to postoimy też na Żeromskiego.

19.08.2020

08:30

W dalszym ciągu spokojnie na DK6 w Wejherowie, podobnie jak w centrum nie widać jeszcze porannego poruszenia. Najgęściej po godzinie 8:00 będzie na Rzeźnickiej, 12 Marca czy Chopina. Większą ilość samochodów można zauważyć na głównej krzyżówce w Redzie, podobnie jak zaczyna się korkować Pucka w kierunku nadmorskich tras. Nogę z gazu ściągniemy także w centrum Rumi, gdzie największego ruchu możemy się spodziewać na Dąbrowskiego i Dębogórskiej. Bez problemów dojedziemy z Małego Trójmiasta Kaszubskiego do Gdyni. Bliżej Trójmiasta korki zaczynają się tworzyć na Puckiej i Hutniczej.

18.08.2020

08:21

Zdecydowanie większą ilość samochodów o poranku możemy zaobserwować na ulicach Redy przed głównym skrzyżowaniem i na ulicy Puckiej w kierunku nadmorskich tras. Punktowo przytykać się może także trasa z Rumi do Redy w obu kierunkach jazdy. Po godzinie 8:00 tam największych utrudnieniem dla zmotoryzowanych może okazać się ulica Dąbrowskiego, choć na wysokości wiaduktu wciąż widać niewielkie utrudnienia. Poranne poruszenie da się odczuć w Gdyni przed wlotem na Obwodnicę, na ulicy Hutniczej i w okolicach Starego Obłuża. W Wejherowie zagęszcza się ruch w centrum miasta na Sobieskiego, Rzeźnickiej czy Sienkiewicza.