02.10.2021 14:50 0 MW

Zmiana w fotelu wiceburmistrza w Pelplinie

Fot. UMiG Pelplin

**To już pewne. Będzie nowy wiceburmistrz Pelplina. Krzysztof Adamczyk zastąpi na tym stanowisku Ewę Nowogrodzką, która po 2,5 roku żegna się z pelplińskim ratuszem. Była wiceburmistrz pożegnała się z mieszkańcami i współpracownikami i już objęła nową funkcje w Kwidzyńskim Centrum Kultury, jako dyrektor. **

W ostatni dzień września Ewa Nowogrodzka przestała pełnić funkcję wiceburmistrz Pelplina. Po 2,5 roku odchodzi ze stanowiska, które jak przyznają współpracownicy, pełniła dobrze i rzetelnie. Jej głównym zadaniem była współpraca z Referatem Gospodarki Przestrzennej i Środowiska oraz Referatu Inwestycji i Gospodarki Komunalnej. Była jedną z pomysłodawczyń utworzenia w Gminie Pelplin klastra energii, ale nie tylko.

Kwidzynianka szybko zyskała sympatie mieszkańców i kolegów w roli zastępcy Mirosława Chyły.

Praca w Pelplinie dobiegła końca - pisze na fajsbukowym profilu Ewa Nowogrodzka. — Rekompensatą tego smutnego rozstania są fantastyczni ludzie, jakich spotkałam na Kociewiu, serdecznych i szczerych, którzy skradli kawałek mojego serca. Raz jeszcze wszystkim bardzo dziękuję za możliwość pracy z Wami i dla Was. Mieszkańcom i samorządowi Gminy Pelplin życzę powodzenia i dalszego rozwoju.

Jej miejsce zajmie dotychczasowy inspektor ds. rozwoju gminy Krzysztof Adamczyk.

Fot. Krzysztof Adamczyk/facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24