23.09.2021 18:48 0 MW

Zderzenie kierowcy toyoty z ciągnikiem. Kierowca pojazdu rolniczego pod wpływem alkoholu

Fot. KPP w Tczewie

Policja ustala okoliczności wypadku do jakiego doszło w Gręblinie w powiecie tczewskim. Według wstępnych ustaleń kierowca toyoty wyprzedzał kierowcę ciągnika, który jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Do zderzenia doszło w środę, 22 września po godz. 20:00 na drodze krajowej nr 91. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35-letni kierowca toyoty podczas wyprzedzania kierowcy ciągnika, jadącego w tym samy kierunku, zderzył się z pojazdem rolniczym. W wyniku zderzenia ciągnik przewrócił się, a toyota wypadła z drogi. 33- letni kierowca ciągnika był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 0,5 promila.

Kierujący toyotą yaris z obrażeniami ciała trafił do szpitala - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. — Mundurowi zatrzymali elektronicznie dwa dowody rejestracyjne od pojazdów z powodu uszkodzeń powypadkowych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy kierowca musi mieć na względzie bezpieczeństwo własne, ale też innych osób.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24