23.09.2021 12:17 0 MW

Jarmark rękodzieła już w tę sobotę w Tczewie

Fot. Pixabay.pl

Robótki ręczne i przedmioty wykonane techniką handmade stały się bardzo popularne. Kto chciałby nabyć jakiś unikatowy przedmiot to będzie miał okazję na pierwszym takim jarmarku w Tczewie.

Już w tę sobotę, 25 września w Fabryce Sztuk w Tczewie odbędzie się Jarmark Handmade. Na miejscu zobaczymy blisko 15 rękodzielników, którzy zaprezentują swoje własnoręcznie wykonane wyroby. Wśród nich znajdziemy m.in. odzież, maskotki, torebki, obrusy, świece i ozdoby do mieszkań. Zakupy zostaną uatrakcyjnione warsztatami artystycznymi i występami muzycznymi.

Oferta ta jest skierowana do dzieci, jak i dorosłych, którzy będą mogli spróbować swoich sił w garncarstwie, makramie, filcowaniu i tworzeniu mydełek.

O nastrój zadba Kociewsko-Kaszubska Orkiestra Dęta TORPEDA, która radosnymi frantówkami wprowadzi nas w klimat praskiego targowiska. Będzie to dobra okazją do zapoznania się z wystawami Fabryki Sztuk, tym bardziej, że za prawidłowo wypełnioną kartę zadań związaną z ekspozycjami, otrzyma się drobny upominek.

Dokładny przebieg wydarzenia:

Od godz. 11:00 do godz. 16:00 – odbywać się będzie handel. Od godz. 11:00 do godz. 15:30 odbędą się warsztaty garncarstwa. W tym samym czasie można zwiedzić wystawy z kartą zadań. W godz. 12:00, 13:00, 14:00, 15.00 odbędą się warsztaty z robienia: mydeł, makram, ozdób z filcu.

Na warsztaty należy się zapisać poprzez formularz dostępny tutaj lub tel.: 607 471 550

O godz. 13:00 zobaczymy i posłuchamy występu Kociewsko-Kaszubskiej Orkiestry Dętej TORPEDA.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24