Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.07.2024 13:00 0 MS/Gmina Zblewo

Muzyczne lato w Zblewie. Gwiazdy i lokalne talenty na scenie

Pixabay

Nadchodząca impreza na Placu 700-lecia w Zblewie zapowiada się jako największe wydarzenie tego sezonu. Już 7 lipca mieszkańcy i goście będą mogli cieszyć się wyjątkowym dniem pełnym muzyki, zabawy i niezapomnianych atrakcji.

Gwiazdy polskiej estrady

Tegoroczna edycja imprezy przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na scenie zobaczymy Skolima oraz Lanberry, którzy zapewnią niezapomniane muzyczne doznania.

Skolim, znany ze swoich energetycznych występów, i Lanberry, zdobywająca serca słuchaczy swoimi przebojami, z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności.

Wschodzące gwiazdy

Nie zabraknie także miejsca dla wschodzących talentów. W tym roku na scenie pojawi się Vel Evel, obiecująca artystka, której muzyka zyskuje coraz większe uznanie. Jej występ to doskonała okazja, by poznać nowe brzmienia i zainspirować się młodą, pełną pasji artystką.

Lokalne talenty

Impreza w Zblewie to także święto lokalnych artystów. Justa Czarnota z zespołem, Ewelina Rytelewska, Ariel Popowski oraz Kociewska Familija z Pinczyna zaprezentują swoje umiejętności i pokażą, że nasza gmina obfituje w muzyczne talenty. Ich występy to okazja, by docenić i wspierać lokalną scenę muzyczną.

Uroczyste otwarcie

Imprezę rozpocznie niezastąpiona Gminna Orkiestra Dęta przy OSP Pinczyn. Jej występ to tradycyjny i uroczysty sposób na rozpoczęcie wydarzenia, który wprowadzi wszystkich w radosny nastrój i przygotuje na dalsze atrakcje.

Atrakcje dla wszystkich

Impreza na Placu 700-lecia to nie tylko muzyka. Organizatorzy zadbali o wiele niespodzianek dla najmłodszych uczestników. Na miejscu będą liczne stoiska handlowe, prezentacje i atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Dzieci mogą liczyć na różnorodne zabawy i animacje, które zapewnią im mnóstwo radości.

Swojskie jedzenie

Jednym z głównych atutów naszej gminy jest pyszne, swojskie jedzenie. Podczas imprezy nie zabraknie stoisk z lokalnymi przysmakami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy. To doskonała okazja, by skosztować tradycyjnych potraw i poznać kulinarną stronę naszego regionu.

Już 7 lipca, od godziny 15:00, zapraszamy wszystkich na Plac 700-lecia w Zblewie. Czeka na Was dzień pełen wrażeń, muzyki i dobrej zabawy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...