07.05.2024 09:00 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Porażki w półfinale ligowej rywalizacji. Kociewskie Diabły pod murem?

Pixabay

Drużyna koszykarska Kociewskie Diabły stanęła przed trudnym wyzwaniem w półfinale Bank Pekao S.A 1. Ligii Mężczyzn , gdzie zmierzyła się z Górnikiem Zamek Książ Wałbrzych. Niestety, mimo zaangażowania i wysiłku, oba mecze serii zakończyły się porażką dla Kociewskich Diabłów.

W starciu półfinałowym Kociewskie Diabły zmierzyły się z Górnikiem Zamek Książ Wałbrzych. Wynik tego pojedynku nie był korzystny dla drużyny z Kociewia, która musiała uznać wyższość rywali z Wałbrzycha.

Dramatyczna przegrana

W pierwszej części meczu Kociewskie Diabły prezentowały solidną grę, co zaowocowało prowadzeniem po pierwszej kwarcie 29:19. Jednakże, druga połowa spotkania przyniosła nagły spadek formy drużyny, co pozwoliło Górnikowi Zamek Książ Wałbrzych zdobyć aż 51 punktów, podczas gdy Kociewskie Diabły zdołały zdobyć zaledwie 25. Ten nieoczekiwany załamanie się gry skutkowało ostateczną porażką z wynikiem 76:97.

Kontrola gospodarzy

W drugim meczu serii sytuacja nie uległa poprawie dla Kociewskich Diabłów, którzy ponownie musieli uznać wyższość Górnika Zamek Książ Wałbrzych, przegrywając tym razem 73:86. Pomimo starań drużyny, która próbowała nadrobić straty, gospodarze utrzymywali kontrolę nad przebiegiem gry przez całe spotkanie.

Trudna sytuacja kociewskich diabłów

Po dwóch kolejnych porażkach w serii półfinałowej, Kociewskie Diabły znalazły się w trudnej sytuacji, będąc zepchniętymi na skraj eliminacji. Wszystko okaże się w następnym meczu, które rozegra się 11 maja o 18:00.

Choć sytuacja wydaje się trudna, Kociewskie Diabły nie rezygnują ze swoich celów i nadal będą starać się odwrócić losy serii na swoją korzyść.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.