04.03.2024 10:00 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Wielkie zwycięstwo Kociewskich Diabłów. Wygrywają z liderem tabeli

Pixabay

Po kilku zmaganiach pełnych wyzwań, SKS Fulimpex Starogard Gdański odnosi wielkie zwycięstwo w koszykówce, pokonując drużynę Górnik Zamek Książ Wałbrzych. To triumf po serii trudnych meczów, którym towarzyszyło wiele niepowodzeń. Nie było to łatwe spotkanie.

W niedzielę 3 marca 2024 roku odbył się mecz koszykówki pomiędzy drużyną Górnik Zamek Książ Wałbrzych a zespołem SKS Fulimpex Starogard Gdański. Spotkanie odbyło się w Wałbrzychu w ramach Pekao S.A. 1 Ligi Mężczyzn.

Mecz pełen emocji

To był niezwykle emocjonujący mecz. Początkowo nic nie wskazywało na to, że Kociewskie Diabły wyjadą z Wałbrzycha z punktami.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się na korzyść drużyny Górnik Zamek Książ Wałbrzych.

Pierwszą ćwiartkę Zamek Książ wygrał 29:25, a drugą 23:15. W trzeciej zwyciężyły Kociewskie Diabły, ale wynik 21:24 dla drużyny ze Starogardu wciąż dawał wygraną w całym meczu dla Wałbrzycha. Dopiero czwarta kwarta i wygrana w niej 12:23 spowodowała, że w całym meczu SKS Fulimpex Starogard Gdański zakończył mecz zwycięstwem 85:87.

Obecnie Kociewskie Diabły znajdują się na 7 pozycji w tabeli. Liderem pozostaje Górnik Zamek Książ Wałbrzych.

Już 9 marca o godzinie 16:00 starogardzianie zmierzą się z najniżej uplasowaną drużyną tych rozgrywek, AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.