29.01.2024 07:56 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Niedźwiadki pokonane. Starogard Gdański wygrywa koszykarskie starcie

Pixabay

26 stycznia2024 Kociewskie Diabły podjęły u siebie drużynę Niedźwiadki Chemart Przemyśl. Mimo pewnych zawirowań w trakcie, zwłaszcza w drugiej kwarcie, zespół ze Starogardu zwyciężył to spotkanie. W ten sposób powoli ponownie pnie się w górę tabeli.

Mecz przebiegał dynamicznie. Prowadzenie zmieniło się aż 13 razy.

Emocje na parkiecie

Mecz 22 kolejki Bank Pekao S.A 1. Liga Mężczyzn nie cały czas przebiegał po myśli Kociewskich Diabłów.

Po pierwszej kwarcie Duma Kociewia prowadziła 25:21. Drugą jednak starogardzianie przegrali 17:25. Wówczas na prowadzenie w całym meczu objęły Niedźwiadki.

Trzecie kwarta była bardzo wyrównana. Wynik na koniec tej partii wynosił ????????:???????? dla Kociewskich Diabłów.

Mecz zakończył się wynikiem ????????:????????. Wygrana drużyny SKS Fullimpex Starogrd Gdański pozwoliła jej awansować w tabeli.

Podsumowanie

Dopisujemy sobie dwa punkty, rywal dziś postawił się Kociewskim Diabłom, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. — czytamy o oficjalnej stronie zespołu ze Starogardu.

Po 22 kolejce Kociewskie Diabły zajmują 6 pozycję w rankingu ogólnym. Do lidera tabeli, Górnik Zamek Książ Wałbrzych, tracą 3 punkty.

Już 7 lutego odbędzie się mecz między SKS Fullimpex Starogard Gdański a WKK Active Hotel Wrocław.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.