11.01.2024 12:22 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Ważny mecz Kociewskich Diabłów! Zmierzą się z trzecią drużyną w tabeli!

Pixabay

Po efektownym zwycięstwie nad drużyną z Radomia, Duma Kociewia zmierzy się z drużyną o wiele wyżej w tabeli. Zespół Weegree AZS Politechnika Opolska nie przegrał żadnego meczu od połowy listopada. Czy SKS Fullimpex Starogard Gdański przerwie im tę passę?

Spotkanie odbędzie się w ramach Bank Pekao S.A 1. Liga Mężczyzn.

Na swojej stronie na fb Duma Kociewia zestawia obie drużyny. Średnie statystyki świadczą na korzyść opolan. Jednak zespół ze Starogardu ostatnio zanotował rewelacyjne zwycięstwo i teraz z pewnością ma apetyt na więcej.

Mecz będzie na pewno hitem 19 kolejki. Rozegrany będzie na stadionie w Opolu. Jak sobie poradzi SKS Fullimpex Starogard Gdański na wyjeździe? Tego dowiemy się już 12 stycznia o godzinie 18:00.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.