24.12.2023 10:29 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Przedświąteczne zwycięstwo koszykarzy! SKS Fulimpex wygrał u siebie

Pixabay

W przedostatnim meczu koszykówki Kociewskie Diabły odniosły zwycięstwo. W 16 kolejce w ramach Bank Pekao S.A 1. Liga Mężczyzn wygrały z AZS AGH Kraków. Mecz przebiegł po myśli gospodarzy ze Starogardu.

W piątek 22 grudnia na stadionie na Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbył się mecz koszykówki. Zmierzyły się drużyny ze Starogardu i Krakowa.

Pewne zwycięstwo Dumy Kociewia

Wprawdzie pierwsza kwarta zakończyła się remisem 17:17, to już od drugiej Duma Kociewia wyszła na znaczące prowadzenie. Drugą i trzecią kwartę starogardzianie zakończyli prowadzeniem 11 punktami, bo całe spotkanie wygrać 86:63.

Przed SKS Fulimpex Starogard Gdański w tym roku jeszcze jeden mecz. MKKS Żak Koszalin zajmuje 10 miejsce w tabeli i statystycznie jest słabszym zespołem.

Jak Kociewskie Diabły poradzą sobie z drużyną z Koszalina? Przekonamy się 29 grudnia o godzinie 18:00. Spotkanie rozegra się na Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby.