16.12.2023 11:05 0 MS/SKS Fulimpex Starogard Gdański

Mecz koszykówki pełen emocji! WKS Śląsk II vs SKS Fulimpex Starogard Gdański!

Pixabay

Aż do dogrywki nie było wiadomo kto wygra. To było niezwykle emocjonujące spotkanie obu drużyn w 15 kolejce Pekao S.A. 1 Ligi Mężczyzn. Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie, zdarzały się remisy i dłuższe serie punktowe. Jednak wynik dla kibiców Dumy Kociewia może być rozczarowujący.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 93:97 dla gospodarzy ze Śląska. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka.

Gracze SKS Fulimpex punktowali zarówno spod kosza, jak i z półdystansu. Po dwóch pierwszych kwartach to Kociewiacy wygrywali. Wynik po połowie spotkania wynosił 50:37.

Dogrywka i przegrana

Od trzeciej kwarty WKS Śląsk II zaczął odrabiać straty. Warto tu dodać, że w zespole z Wrocławia gra Jamonda Bryant Jr, który został uznany za najlepszego zawodnika Pekao S.A. 1 Ligi Mężczyzn.

Na dosłownie kilka sekund przed zakończeniem meczu padł remis. Spotkanie musiało więc zakończyć się dogrywką.

W dogrywce szybko straciliśmy pięć punktów do Śląska, szalał Bryant. Fatalna strata Siewruka, gdy można było wyrównać na sekundę przed końcem przy stanie 93:95 i kolejne osobiste Amerykanina zamykały mecz: 93:97. — czytamy na stronie SKS Fulimpex Starogard Gdański.

Następny mecz Kociewskich Diabłów już 22 grudnia. Tym razem drużyna ze Starogardu zmierzy się z przeciwnikiem na własnym boisku.