12.12.2023 12:35 1 MS/SKS FULIMPEX Starogard Gdański

SKS Fulimpex Starogard Gdański z czwartym zwycięstwem z rzędu! Ciężki mecz z klubem AZS AWF Katowice

Zdjęcia SKS Fulimpex

To już czwarte zwycięstwo z rzędu! Duma Kociewia 2 grudnia zmierzyła się z drużyną z Katowic. Rywale, choć nisko w tabeli, stanowili pewne wyzwanie i nie dali się łatwo pokonać.

W sobotę odbyła się 13 kolejka w ramach Bank Pekao S.A 1. Liga Mężczyzn. Chociaż zmierzyły się ze sobą drużyny z dwóch przeciwnych stron tabeli, to mecz nie był oczywisty.

Trudny mecz

Obie drużyny co jakiś czas wychodziły na prowadzenie. Zmiana lidera nastąpiła aż 8 razy. W ciągu spotkania 5 razy miał miejsce remis. Co ciekawe, to zespół z Katowic był na prowadzeniu dłużej.

Wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie. W obu pierwszych kwartach wygrywała drużyna AZS AWF Katowice. Trzecią kwartę zwyciężyły Kociewskie Diabły. W czwartej nastąpił remis 66:66. Konieczna była dogrywka, którą ostatecznie wygrała drużyna ze Starogardu.

Cały mecz zakończył się 71:79.