20.11.2023 10:35 0 MS

KP Starogard Gdański przegrał z Flotą Świnoujście

Ostatnie dni nie przyniosły radości dla kibiców Starogardu Gdańskiego. Zieloni przegrali z Flotą Świnoujście. Co teraz?

W sobotę 18 listopada KP Starogard Gdański zagrał z Flotą Świnoujście. Mecz zakończył się porażką starogardzian wynikiem 1:3. Trzy gole przeciwnika padły w minutach 24, 35 i 62. Ze strony Starogardu w 80 minucie bramkę zdobył Nikodem Parulski.

KP Starogard Gdański znajduje się obecnie na ostatnim, 18, miejscu w tabeli. Piłkarzom ze Starogardu nie udało się wygrać żadnego meczu w przeciągu ostatnich pięciu. Mają zaledwie 10 punktów. W tym sezonie zdobyli zaledwie 2 zwycięstwa i odnieśli aż 11 porażek.

Jak czytamy na fb KP Starogardu: "Przegraną 1:3 z Flotą Świnoujście kończymy pierwsza rundę rozgrywek 3 Ligi. Za tydzień początek rundy rewanżowej. KPS w Starogardzie podejmie Unię Swarzędz."

Po meczu, który odbędzie się z Unią Swarzędz 25 listopada, nastąpi przerwa zimowa w rozgrywkach. Kolejka 19 zacznie się z początkiem marca 2024 roku. Czy podczas tej przerwy piłkarzom ze Starogardu uda się przygotować? Czekacie na następne mecze?