24.06.2022 20:19 0 MW

Pirackie atrakcje na inaugurację otwarcia Kompleksu Letnich Basenów w Piekiełkach

Fot. OSiR Starogard Gdański

Mamy lato, dlatego nie dziwi nikogo, że ciągnie nad do wody. Pływanie jest zdrowe, jak i aerobic wodny czy joga. To wszystko było dzisiaj w Piekiełkach na wielkiej inauguracji otwarcia Kompleksu Letnich Basenów Odkrytych w Starogardzie Gdańskim.

Ostatni szkolny dzwonek w szkole za nami, dlatego szkole mówimy papa i udajemy się na letni odpoczynek np. na Kompleks Letnich Basenów w Piekiełkach w Starogardzie Gdańskich, który od dzisiaj jest już otwarty. Tłumy mieszkańców już skorzystało z pierwszych kąpieli wodnych i słonecznych.

Fot. OSIR w Starogard Gdański

Jesteśmy tutaj na miejscu, sporo już mieszkańców rozłożyło leżaki w miejscu plażowania, dzieci wskoczymy do basenów, woda szumi, wiele osób zjeżdża na zjeżdżalniach, pogoda dopisuje. Baseny są przygotowane w pełnym standardzie. Woda jest błękitna, słońce praży z nieba, także wszystkich serdecznie zapraszamy - opowiadała Magdalena Dalecka, rzecznik Urzędu Miejskiego w Starogardzie Gdańskim.

Fot. OSIR Starogard Gdański

Pod piracką banderą

To drugi sezon otwartego kompleksu, do kategorii zachęcają piraci i Magdalena Barszcz, z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

Fot. OSiR Starogard Gdański

— *Przygotowaliśmy dla odwiedzających piracką strefę animacji organizowanej przez OSiR w Starogardzie Gdańskim, gdzie można znaleźć złoty skarb, gdzie można zrobić papierowe statki, gdzie można wziąć udział w pirackich konkurencjach. Jest też z nami Medicover, gdzie można zrobić proste badania medyczne, zmierzyć poziom cukru oraz ciśnienie, A także w Premium, gdzie można wziąć udział w różnych challengach, a także w Aquafitniesie i fit jodze – zapraszała Magdalena Barszcz.

Fot. OSiR Starogard Gdański

Kompleks jest otwarty codziennie w godzinach od 11 do 19.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24