23.08.2021 18:23 0 MW

`Kultura w sąsiedztwie` na tczewskiej Kanonce

Fot. MW

Na terenie rekreacyjnym Kanonka dzieci z Tczewa brały udział w animacjach przygotowanych przez pracowników Centrum Kultury i Sztuki. Popisy klaunów czy zajęcia rytmiczne ucieszyły i tych młodszych i tych starszych odwiedzających.

Niedzielne popołudnie (22 sierpnia) na tczewskiej Kanonce dzieci korzystały z ostatnich dni tego lata. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przygotowało dla nich moc atrakcji. Dzieci wraz z animatorką Magdą na rozgrzewkę pobawiły się chustą animacyjną. Następnie nieco ośmielone i skore do zabawy pod sceną uczyły się podstaw aerobiku. Śmiechu przy wygibasach było co nie miara. "Pani klaunowa" nie dała odetchnąć dzieciom ani na minutę i przy wesołej i skocznej muzyce zachęcała wszystkich do tańca.

Klaun przyglądał się temu z boku i trochę z zazdrością próbował się włączyć do zabawy. W końcu przyszła jego kolej. Ten swoimi gagami i magicznymi sztuczkami rozbawił milusińskich i tych starszych do łez.

Gwiazdą wieczoru był Teatr Lalki Tęcza ze Słupka, którzy przybyli do Tczewa ze swoim spektaklem "O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników". Podczas różnych wejść dla dzieci były przygotowane różne animacje. Ponadto na placu były ustawione dwa zamki dmuchane, na których maluchy szalały do utraty tchu.

Impreza była zrealizowana w ramach projektu "Kultura w sąsiedztwie".

Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW Fot. MW 20210822_154217.jpg 20210822_154217.jpg


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24