Mieszkanka regionu w popularnym reality show. Pani Dominika z Zblewa wystąpiła w "Farmie"

czwartek, 26 lutego 2026
źródło: mat. pras.
źródło: mat. pras.

Na antenę jednej ze stacji telewizyjnych powrócił jeden z najpopularniejszych reality show ostatnich lat – "Farma". W piątej edycji programu wśród uczestników znalazła się mieszkanka Zblewa – 34-letnia Dominika Piotrzkowska.

„Farma” po raz piąty otworzyła swoją bramę dla śmiałków, którzy zdecydowali się porzucić codzienną wygodę na rzecz życia w wiejskich, surowych warunkach. Uczestnicy zamieniają komfortowe łóżka na słomiane posłania, a poranną rutynę – na zimną wodę i pracę w gospodarstwie od świtu do zmroku.

Spośród tysięcy zgłoszeń wybrano kilkunastu kandydatów przekonanych, że poradzą sobie w każdych warunkach. Rzeczywistość programu szybko jednak weryfikuje ich możliwości, charakter i umiejętność współpracy.

W 5. sezonie stawka jest rekordowa. Po raz pierwszy w historii „Farma” będzie zarabiać, co oznacza, że uczestnicy walczą nie tylko o przetrwanie, ale i o realne pieniądze. Na zwycięzcę czekają Złote Widły, tytuł Farmera Roku oraz 100 tysięcy złotych – z możliwością podwojenia tej kwoty.

Jedną z uczestniczek jest 34-letnia Dominika Piotrzkowska ze Zblewa. Producenci programu opisują ją jako prawdziwy wulkan energii – ma mnóstwo pasji i pomysłów, a jednocześnie znajduje czas, by pomagać innym. Była piłkarka, dziś spełnia swoje marzenia i prowadzi życie w Danii.

Choć na co dzień mieszka za granicą, jej serce wciąż ciągnie ją na polską wieś, gdzie dorastała. Marzy o odbudowie rodzinnego gospodarstwa. Aby zrealizować ten cel, potrzebuje środków finansowych – wygrana w programie byłaby dla niej idealnym początkiem.

Nowe odcinki emitowane są na antenie Polsatu: poniedziałek – czwartek, godz. 20:30 oraz piątek, godz. 19:55.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Wiadomości

Rekordowy maj na lotnisku w Gdańsku. Blisko 760 tysięcy pasażerów
Nowe
sobota, 6 czerwca 2026

Rekordowy maj na lotnisku w Gdańsku. Blisko 760 tysięcy pasażerów

Ogromny pożar hali magazynowej ze zniczami. Nad miastem unoszą się kłęby dymu [AKTUALIZACJA]
Ważne
Nowe
Aktualizacja
piątek, 5 czerwca 2026 1

Ogromny pożar hali magazynowej ze zniczami. Nad miastem unoszą się kłęby dymu [AKTUALIZACJA]

Płacił cudzą kartą w sklepach. 20-latek usłyszy zarzuty
Nowe
piątek, 5 czerwca 2026

Płacił cudzą kartą w sklepach. 20-latek usłyszy zarzuty

Będzie więcej połączeń do Helu
piątek, 5 czerwca 2026 2

Będzie więcej połączeń do Helu

Ogień w pobliżu osiedla. Paliło się runo leśne
Nowe
piątek, 5 czerwca 2026

Ogień w pobliżu osiedla. Paliło się runo leśne

Od wyborów do samorządności. Jak 4 czerwca odmienił Kociewie
Nowe
piątek, 5 czerwca 2026

Od wyborów do samorządności. Jak 4 czerwca odmienił Kociewie

Zagra w finale French Open. Pierwszy poważny sukces osiągnęła w Trójmieście
piątek, 5 czerwca 2026

Zagra w finale French Open. Pierwszy poważny sukces osiągnęła w Trójmieście

W tym miejscu królowa polskich rzek łączy się z zatoką. Można tam spotkać foki i bielika
piątek, 5 czerwca 2026

W tym miejscu królowa polskich rzek łączy się z zatoką. Można tam spotkać foki i bielika

Marsz Równości przejdzie ulicami Gdańska
piątek, 5 czerwca 2026 10

Marsz Równości przejdzie ulicami Gdańska

Alkohol za kierownicą roweru. Kolejne interwencje policji
Nowe
czwartek, 4 czerwca 2026

Alkohol za kierownicą roweru. Kolejne interwencje policji

Nasze kamery

Zobacz wszystkie →