Gmina sprzedaje mieszkania komunalne. Ogłoszono przetargi na trzy lokale

wtorek, 25 marca 2025, 17:00
fot. Miasto Tczew
fot. Miasto Tczew

Gmina Miejska Tczew ogłosiła przetargi na sprzedaż trzech mieszkań komunalnych. Lokale znajdują się przy ulicach Saperskiej, Armii Krajowej i Ceglarskiej. Licytacje odbędą się w połowie kwietnia, a zainteresowani muszą wpłacić wadium.

Na sprzedaż wystawiono trzy lokale mieszkalne:

  • ul. Saperska 11/31 – mieszkanie o powierzchni 40,60 m² na trzecim piętrze wieżowca. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,80 m². Mieszkanie wymaga remontu, a jego ogrzewanie zapewnia sieć miejska. Cena wywoławcza wynosi 280 000 zł, a wadium w wysokości 30 000 zł należy wpłacić do 8 kwietnia. Przetarg odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 10:00.

  • ul. Armii Krajowej 31/1 – mieszkanie o powierzchni 54,11 m² na parterze budynku. Posiada dwa pokoje, przedpokój, kuchnię i łazienkę. Ogrzewanie jest piecowe, a lokal wymaga gruntownego remontu. Cena wywoławcza to 300 000 zł, a wadium w wysokości 30 000 zł należy wpłacić do 8 kwietnia. Przetarg zaplanowano na 15 kwietnia o godzinie 11:00.

  • ul. Ceglarska 11/1 – mieszkanie o powierzchni 32,79 m² na parterze budynku. Składa się z jednego pokoju, przedpokoju, kuchni i łazienki. Ogrzewanie jest piecowe, a lokal wymaga kapitalnego remontu. Cena wywoławcza wynosi 160 000 zł, a wadium w wysokości 20 000 zł należy wpłacić do 8 kwietnia. Przetarg odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 12:00.

Osoby zainteresowane udziałem w licytacji powinny zapoznać się z warunkami przetargu oraz uiścić wymagane wadium w wyznaczonym terminie do 8 kwietnia.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.

Wiadomości

Zignorowali sądowe zakazy. Jeden miał dożywotni, drugi złamał już piąty
piątek, 4 września 2026

Zignorowali sądowe zakazy. Jeden miał dożywotni, drugi złamał już piąty

Zbiornik już gotowy. Inwestycja kosztowała ponad 4,2 mln zł
piątek, 4 września 2026

Zbiornik już gotowy. Inwestycja kosztowała ponad 4,2 mln zł

Poznała w internecie „amerykańskiego żołnierza”. Straciła blisko 450 tysięcy złotych
piątek, 4 września 2026

Poznała w internecie „amerykańskiego żołnierza”. Straciła blisko 450 tysięcy złotych

Zero alkoholu i dodatkowe zakazy. Nowe zasady dla świeżo upieczonych kierowców
piątek, 4 września 2026

Zero alkoholu i dodatkowe zakazy. Nowe zasady dla świeżo upieczonych kierowców

Nocne poszukiwania 17-latka
czwartek, 3 września 2026

Nocne poszukiwania 17-latka

Niebezpieczna jazda w terenie zabudowanym. Jeden z kierowców miał cofnięte uprawnienia
czwartek, 3 września 2026

Niebezpieczna jazda w terenie zabudowanym. Jeden z kierowców miał cofnięte uprawnienia

Bezpieczna droga do szkoły. Policjanci prowadzą wzmożone kontrole
środa, 2 września 2026

Bezpieczna droga do szkoły. Policjanci prowadzą wzmożone kontrole

Straż Miejska świętuje 35-lecie. Wyróżniono funkcjonariuszy
środa, 2 września 2026

Straż Miejska świętuje 35-lecie. Wyróżniono funkcjonariuszy

Miał spędzić 482 dni w areszcie. Został zatrzymany
środa, 2 września 2026

Miał spędzić 482 dni w areszcie. Został zatrzymany

Dożynki 2026 r. W Sztumie podziękujemy za tegoroczne plony
Materiał partnera
środa, 2 września 2026

Dożynki 2026 r. W Sztumie podziękujemy za tegoroczne plony

Nasze kamery

Zobacz wszystkie →