Politycy nie zabijajcie polskich mediów

10.07.2024 13:00 0 MS/KPP w Świeciu

Kradzież perfum w Świeciu. Policja szuka świadków i sprawców

Zdjęcie: KPP w Świeciu

Policjanci z Komendy Powiatowej w Świeciu zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach oraz nagraniu z monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub kobietę, bądź posiada jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kradzież artykułów drogeryjnych

Kryminalni ze Świecia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych. Zdarzenie miało miejsce 31 maja 2024 roku, pomiędzy godziną 19:05 a 19:10, w jednej z drogerii przy ul. Wojska Polskiego w Świeciu. Sprawcy ukradli perfumy różnych znanych marek o wartości blisko 5 tysięcy złotych.

Apel o pomoc

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 153. Informacje można przekazać także telefonicznie pod numerem telefonu 47 7525 245, całodobowo pod numerami 47 7525 200 oraz 112, powołując się na numer sprawy L.dz.5071/24.

Policja apeluje o wszelkie informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy i zidentyfikowaniu sprawców kradzieży. Każda, nawet najmniejsza wskazówka może okazać się kluczowa.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...