Politycy nie zabijajcie polskich mediów

08.07.2024 15:00 0 MS/OSiR w Starogardzie Gdańskim

Piłka plażowa w hołdzie Maciejowi Olszewskiemu. Otwarte mistrzostwa Starogardu Gdańskiego

Pixabay

Na boiskach do piłki plażowej na starogardzkich piekiełkach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe – Turniej Piłki Siatkowej im. Macieja Olszewskiego. To trzydniowe święto siatkówki plażowej organizowane jest ku pamięci Macieja Olszewskiego, znanego i cenionego działacza sportowego, który znacząco przyczynił się do rozwoju sportu w regionie.

Maciej Olszewski był zaangażowany w rozwój piłki siatkowej, pełniąc funkcje trenera i organizatora licznych turniejów siatkarskich. Jego pasja do sportu i poświęcenie dla lokalnej społeczności pozostawiły trwały ślad w środowisku sportowym Starogardu. Turniej piłki siatkowej imienia Macieja Olszewskiego jest organizowany na jego cześć, aby uhonorować jego wkład i pamięć.

Harmonogram turnieju

26 lipca: Mixty (rocznik 2006 i młodsi)

27 lipca: Turniej żeński Open

28 lipca: Turniej męski Open

Zapisy na turniej prowadzone są pod numerem telefonu: 505 152 178. Organizatorzy zachęcają wszystkich miłośników piłki siatkowej do uczestnictwa, gwarantując sportowe emocje, świetną zabawę oraz nagrody dla najlepszych drużyn.

Kategorie

26.07 Mixty (2006 i młodsi)

27.07 Turniej Żeński Open

28.07 Turniej Męski Open

Ilość miejsc ograniczona

Lokalizacja

Boiska Piaszczyste im. Macieja Olszewskiego, Kompleks Piekiełki, ul. Jagiełły 31 w Starogardzie Gdańskim.

Boiska do piłki plażowej im. Macieja Olszewskiego będą areną rywalizacji, gdzie sportowcy i kibice będą mogli razem uczcić pamięć tego wyjątkowego człowieka. Zapraszamy wszystkich na niezapomniane sportowe wydarzenie pełne emocji i wspólnej zabawy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...