Politycy nie zabijajcie polskich mediów

18.06.2024 13:43 0 WGC / KPP Starogard Gdański

16-latek z Rywałdu uciekł z domu. Szuka go policja

fot. KPP Starogard Gdański / zdjęcie poglądowe

Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim szuka nastolatka z Rywałdu.

Policja podaje, że zaginiony 16-latek ostatni raz był widziany 12 czerwca 2024 r. w Malborku.

Prowadzimy poszukiwania opiekuńcze za 16 – letnim Szymonem Raczkowskim, mieszkańcem Rywałdu, który przebywa na ucieczce z domu. Chłopak ostatni raz widziany był 12 czerwca 2024 roku w Malborku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi – informuje policja.

Rysopis poszukiwanego nastolatka

Wiek z wyglądu około 16 lat, wzrost 170 cm; bardzo szczupły, włosy średniej długości, ciemny blond; znaki charakterystyczne: tatuaże na lewej dłoni „buźka”, „gwiazdka”, „krzyż”; napis na paliczkach, na przedramieniu lewej dłoni „liść”; na palcu wskazującym litera „K” i „serce”.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 16-latka proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, email: [email protected] lub z najbliższą jednostką policji. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...