Politycy nie zabijajcie polskich mediów

18.06.2024 13:04 0 WGC / KPP Starogard Gdański

Poszukiwania 45-latka ze Starogardu Gdańskiego

fot. KPP Starogard Gdański

Starogardzka policja poinformowała, że trwają poszukiwania 45-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego.

Aktualizacja: 19.06.2024 r.

Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony.

Wcześniej pisaliśmy:

Mężczyzna ostatni raz był widziany 14 czerwca 2024 roku, w Lublinie:

Prowadzimy poszukiwania mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany 14 czerwca 2024 roku w Lublinie. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi – informuje Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim.

Rysopis poszukiwanego

Wzrost 182cm, krępa budowa ciała; brak włosów na głowie; zarost – lekka broda; oczy niebieskie; nos średni prosty; uszy średnie, lekko odstające; uzębienie pełne, brak blizn i tatuaży.

Policja informuje, że w chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w granatową marynarkę; białą koszulę; spodnie granatowe do kompletu z marynarką oraz półbuty. Posiadał przy sobie torbę na kółkach.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 47 742-72-22, email: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...