21.04.2024 13:00 0 MS/Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Wyjątkowy koncert. Gwiazda polskiej sceny muzycznej w Tczewie

Pixabay

Trzy lata po premierze albumu „Żyć się chce”, znana ikona polskiej muzyki powraca z zupełnie nową kolekcją nagrań. Wszystkie utwory na nowej płycie „Piosenki Korcza i Andrusa” zostały napisane przez Włodzimierza Korcza i Artura Andrusa.

Album ten to refleksyjna, a miejscami nostalgiczna podróż w przeszłość, ale również pogodne spojrzenie na życie z perspektywy dojrzałych koneserów kolejnego dnia. Dla Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko dni, które jeszcze przed nami, ale także wszystko, co było i jest – jak śpiewa Alicja Majewska – co składa się na nasze małe światy i tożsamość.

Premiera płyty z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze wydarzenie artystyczne o dużym znaczeniu. W przypadku „Piosenek Korcza i Andrusa” kaliber jest jeszcze większy, gdyż kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie podsumowuje kilka dekad działalności artystycznej Majewskiej i Korcza.

Informacje o Biletach i Organizatorze

Bilety na koncert są dostępne w Kasie CKiS oraz online na stronach artbilet.pl, ebilet.pl oraz ckis.interticket.pl. Organizatorem wydarzenia jest YEA Sp. z o.o. Wszystkie bilety zakupione przed zmianą terminu zachowują ważność.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...