28.11.2023 13:43 0 MS/Starogard Gdański

Zmiany w rozkładach jazdy na stacji Starogard Gdański. Sprawdź jak zmienią godziny odjazdów pociągów

pixabay

Wraz z grudniem zmieni się rozkład jazdy pociągów na stacji Starogard Gdański. Przyjrzymy się przyjazdom i odjazdom, żeby sprawdzić jak wygląda nowy plan.

Zmiany w odjazdach

Pierwszy pociąg ze stacji Starogard wyruszy o godz. 5:03. Dojedziemy nim do Tczewa. Ostatni kurs będzie startował o 22:26. Oznacza to sporą zmianę względem dotychczasowego rozkładu. Pociągiem tym dojedziemy do Chojnic.

Wraz z nowym rozkładem zmienią się stacje docelowe. W sezonie zimowym będą to: Chojnice, Gdynia Główna, Kostrzyn, Szczecinek oraz Tczew. Da się więc zauważyć istotne różnice i brak niektórych kierunków.

Zmiany w przyjazdach

Najwcześniejszy pociąg, jaki wjedzie na stację w Starogardzie przyjedzie z Chojnic o 5:02. Będzie więc wcześniej o dwie minuty, niż do tej pory. Ostatni natomiast będzie kurs z Tczewa, o 22:25. Również więc i tu nastąpi duża zmiana i ubędzie jednego pociągu. Dodane zostały przyjazdy w godzinach okołopołudniowych oraz popołudniowych. Wszystkie stacje, do jakich dojedziemy od nowego sezonu to: Chojnice, Gdynia Główna, Kostrzyn, Szczecinek oraz Tczew.

Nowy rozkład będzie obowiązywał od 10 grudnia 2023r. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Starogardu Gdańskiego.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...