21.11.2023 10:50 0 MS/Miejski Ośrodek Kultury Pelplin

Pelplin gości Bezgotówkowe Kino Objazdowe

pixabay

Fundacja Polska Bezgotówkowa oraz Miejski Ośrodek Kultury Pelplin zapraszają na objazdowe pokazy filmowe.

Projekt Bezgotówkowego Kina Objazdowego powstał po to aby upowszechniać kulturę filmową wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Ułatwia to obcowanie z filmowymi działami oraz zwiększa poziom edukacji w zakresie finansów cyfrowych.

Jak czytamy na stronie Bezgotówkowego Kina Objazdowego: "w ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa i jej partnerów. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja."

Przedsiębiorcy mają możliwość skorzystać od razu z Programu Polska Bezgotówkowa. Będą mogli podpisać umowę na instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania. Instalacja jest bezpłatna, a koszty pokrywane przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tysięcy złotych. Dodatkowo osoby, które odwiedzą kamper i zostawią wizytówkę otrzymają voucher na gratisowy popcorn.

Każdy fan kina, który za bilet zapłaci na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub w inny bezgotówkowy sposób otrzyma 10% zniżki na bilety i zestawy kinowe. Zapłacić można kartą, telefonem czy za pomocą zegarka. Organizatorzy zachęcają do wcielania hasła "Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!".

Jakie filmy zobaczymy 21 listopada?

O godzinie 12:30 będziemy mieli przyjemność zobaczyć film "Chłopi". Ten niezwykły ruchomy obraz na podstawie powieści noblisty Władysława Reymonta zachwyca barwami, dynamiką i odwołaniami do dzieł wybitnych malarzy. W następnych godzinach wyświetlany będą dwie pozycje skierowane raczej do młodszej widowni.** "Psi Patrol. Wielki film"** (15:00) oraz "Kajtek Czarodziej" (17:00) przeniosą widzów w niezwykłe światy. Dzień filmowy zakończy się pokazem** "Uwierz w Mikołaja"**. a świąteczna komedia będzie doskonałym zwieńczeniem pokazów.

Zapraszamy już 21 listopada!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...