16.11.2023 14:08 0 MS/KPP w Starogardzie Gdańskim

Poszukiwany mieszkaniec Kociewia ukrywał się w Grójcu, pod kołdrą

Starogardzka policja

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 38-latka. Mężczyzna starał się ukryć pod kołdrą i szafą.

Jak dowiadujemy się od policji, starogardzcy kryminalni współpracując z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz** mundurowymi z województwa mazowieckiego**, zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie powiatu grójeckiego. Według ich ustaleń właśnie tam miał ukrywać się poszukiwany listem gończym 38-latek. Podczas sprawdzenia posesji, w pomieszczeniu gospodarczym na poddaszu budynku policjanci zauważyli szafę opartą o zwiniętą na podłodze kołdrę. Okazało się, że to właśnie było kryjówką poszukiwanego.

Starogardzka policja informuje, że kryminalni ustalili jego tożsamość, a następnie sprawdzili dane w policyjnych kartotekach potwierdzając, że mieszkaniec Kociewia jest ścigany listem gończym przez starogardzki sąd oraz poszukiwany przez miejscową prokuraturę w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu. Zgodnie z wcześniejszym wyrokiem sądu 38-latek trafi teraz do aresztu, gdzie odbywać będzie karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 882 657 684.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...