23.05.2023 19:49 0 MW

Zdziwiony 35-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Fot. KPP w Tczewie

Do zatrzymania podejrzewanego o posiadanie narkotyków 35-latka doszło w jego domu. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy zobaczył w progu funkcjonariuszy. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Podczas codziennej pracy kryminalni zajmujący się sprawami nakotykowymi ustalili tożsamość podejrzanego o posiadanie narkotyków mężczyzny. I tak z nie zapowiedzianą wizytą udali się do 35-letniego Tczewianina. Ten na widok funkcjonariuszy nie krył zaskoczenia.

W wyniku przeszukania lokalu kryminalni znaleźli ponad 100 gramów narkotyków ukrytych w szafce- poinformowała o zdarzeniu st.post. Katarzyna Ożóg, z KPP w Tczewie. — Zabezpieczone środki odurzające poddano badaniu testerem. Okazało się, że jest to blisko 50 gramów amfetaminy i 45 gramów marihuany.

35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi, gdzie spędził noc. Tczewa usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.  


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...