28.11.2022 19:05 0 MW

Stwórz logo Powiatu Tczewskiego i zgarnij nagrodę pieniężną. Czas? Start

Fot. Organizatorzy

Starosta Tczewski Mirosław Augustyn zaprasza do udziału w konkursie, na opracowanie logo Powiatu Tczewskiego. Zwycięskie logo stanie się oficjalny elementem identyfikacji wizualnej powiatu. Nowe logo będzie identyfikatorem powiatu, wykorzystywanym w jego promocji. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę finansową. Termina nadsyłania prac mija 28 lutego 2023 roku.

Masz talent do tworzenia grafik bądź masz pomysł, jak przy pomocy jednego symbolu zareklamować powiat tczewski? To pewnie weźmiesz udział i przy odrobinie szczęścia wygrasz nagrodę główną. Stworzone przez Ciebie logo będzie wszędzie. Na kopertach, na listach, na materiałach promocyjnych, grach i wielu, wielu innych.

W szczególności wykorzystywane będzie ono na materiałach poligraficznych, wydawnictwach, plakatach, ulotkach, ogłoszeniach prasowych i spotach telewizyjnych, banerach promocyjnych, gadżetach okolicznościowych, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej-wymienia Marcin Stolarski, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Tczewie.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, będące obywatelami polski. W szczególności: twórców, grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych.

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda finansowa.

Zgłoszone w konkursie projekty powinny się charakteryzować wysokim poziomem artystycznym spełniającym jednocześnie rolę marketingową oraz informacyjną, ujmującą w sposób syntetyczny, a zarazem czytelny charakter Powiatu Tczewskiego. Nadmieniamy, iż zwycięzca Konkursu będzie zobowiązany do podpisania umowy przeniesienia praw autorskich. Zwycięzca konkursu zobowiązany będzie także do wykonania Księgi Znaku logo bez oddzielnego wynagrodzenia- podkreśla rzecznik Starostwa.

Informacje dostępne są na stronie Wszelkie informacje dotyczące Konkursu znajdziecie Państwo w Regulaminie, który stanowi załącznik do Uchwały Nr 239/682/2022 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 24 listopada 2022 r. Regulamin dostępny jest na stronie: www.powiat.tczew.pl

Termin nadsyłania prac mija 28 lutego 2023 r. Decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Tczewie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...