25.11.2022 23:04 0 MW

Dobry Targ już w tę niedzielę w Oklaskach. Wpadnij na grzańca i po smakowite prezenty

Fot. Organizatorzy

To już w tę niedzielę w Oklaskach Stanisławie odbędzie się kolejny Dobry Targ. Impreza będzie dobrą okazją do zrobienia zakupów świątecznych i czegoś pysznego i niecodziennego. To co idziemy? Start o godz. 12.

Dobrzy Goście Dobrego Targu! przed Wami ostatni weekend Zimowej Restauracji w Oklaski Stanisławie w takiej konwencji, jaką znacie. Czekamy na Was w niedzielę 27.11 razem z najlepszymi wystawcami- reklamują wydarzenie organizatorzy.

Na Targu spotkamy się m.in. z:

Babaluna. Na jej stanowisku napijemy się grzańca 0%, zjemy sos pomidorowy i paprykowy, zakwas na żur bezglutenowy, piklowane cytryny po pakistańsku, sok 100% rokitnik i czarny bez, gruszki w occie goździkowym, mus z antonówek bez cukru i wiele wiele innych dobroci. U Pani Beaty u mistrzyni kulinarnej znajdziemy orzechowy chlebek, ale również wędzone sery i ryby, pasztety, pierogi, gołąbki i pyzy.

Anżelina pójdziemy po herbaty, olejki do ciała, a także świece koją i robią dobro!

"Zielony Zakątek to królestwo Anżeliny, gdzie panuje spokój, stąd koniecznie odwiedźcie jej stoisko, po receptę na to, jak zwolnić i poczuć się błogo"- zachęcają do odwiedzin tego stoiska gospodarze.

Megan Coffee. Jeśli u niej tobtylko mała czarna. Królowa kawy. To ona nas budzi o poranku i daje siły do działania. Poza tym jest po prostu pyszna, dlatego warto zastanowić się nad jej jakością!

O nią na pewno dba Magda wraz z mężem, którzy wyznają zasadę: nie sprzedają kaw starszych niż dwa miesiące od wypalenia- mówią zachęcająco organizatorzy. — Magda dokłada wszelkich starań, aby ziarna były jak najświeższe, dlatego wypala niewielkie ilości, które potem trafiają do sprzedaży - Kawa podróżnika, wypalona w dniu 7.11 będzie czekała na Was.

Słodkości Moni, to od kreatywnej twórczyni cukiernictwa, która wszystkie wyroby przygotowuje osobiście i z wielką miłością! A to z kolei przekłada się na jakość i niepowtarzalność wszystkich słodkich prac. Słodycze na święta. Bierzcie tylko te najlepsze.

Przybywajcie tłumnie, by nabyć swoje ulubione produkty dla siebie, jak i zaplanować prezenty gwiazdkowe dla bliskich- zapraszają nas do odwiedzin gospodarze miejsca.

Dobry Targ działać będzie na połowie sali, gdyż w jej drugiej części otwiera się dla Was Zimowa Restauracja Oklaski Stanisławie z sezonowym menu i neapolitańską pizzą Link Bistro.

Zakończenie o godz. 18.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...