13.11.2022 12:17 0 MW

Baza Szlachetnej Paczki otwarta. Wybierz rodzinę i podaruj jej piękne święta

Fot. Szlachetna Paczka

12 listopada została otwarta baza Szlachetnej Paczki. Tysiące wolontariuszy wybrało i przygotowało opisy rodzin, które potrzebują naszego wsparcia. Codziennie dodawane są nowe opisy więc sprawdzajcie i wybierajcie. Podarujmy innym otuchę i nadzieję na lepsze jutro.

To już 22. edycja ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Tysiące wolontariuszy odwiedziło rodziny, by dowiedzieć się co sprawia, że potrzebują pomocy. Czasem jest to utrata zdrowia, czasem gorszy start w dorosłe życie innym razem utrata kogoś bliskiego.

Nie oceniają nikogo tylko sprawdzają, jak mogą pomóc. Dają i zaszczepiają w ludziach mentalność wędkarza. To pomaga ludziom wyjść na prostą.

Masz trochę empatii i chęci do pomocy? Może w firmie jest kilka osób takich jak ty, które chętnie włączą się w akcje i uda się wam zebrać potrzebne rzeczy? Nie czekaj. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl

I wybierz rodzinę, która ujęła Cię za serce lub możesz spełnić 3 najważniejsze potrzeby. To ważne, by właśnie te 3 były spełnione. Są one najważniejszymi o które prosi rodzina.

Nie ma żadnej rodziny w Twojej okolicy? Wybierz inną z pobliskiej lub poczekaj. Wolontariusze nadal odwiedzają i wrzucają na stronę kolejne opisy.

W tym roku w paczce zakwalifikowały się też rodziny z Ukrainy.

Finał w weekend cudów już 10-11 grudzień. Nie czekaj. Wybierz rodzinę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...