18.01.2022 19:01 0 MW

4 osoby ranne w zderzeniu opla z volkswagenem

Fot. KPP Tczew

63-letni kierowca opla meriva sprawcą wypadku, do jakiego doszło 15 stycznia na skrzyżowaniu przy rondzie im. św. Jana Pawła na DK91. W wyniku wypadku 2 kierowców i 2 pasażerów trafiło do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na DK 91. 63-letni kierowca z powiatu tczewskiego jadąc ulicą Wojska Polskiego w kierunku ulicy Jagiellońskiej, zignorował czerwone światło i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenowi. Kierowca opla dachował, natomiast volkswagen miał zgniecioną całą przednią część maski. 2 kierowców: 63-latek i 53-letni kierowca volkswagena oraz dwie pasażerki: 66-letnia opla, oraz 50-letnia trafili do tczewskiego szpitala.

381-177954.jpg

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracujący na miejscu przebadali kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Mundurowi kierowcy opla zatrzymali prawo jazdy za spowodowanie wypadku drogowego. Wykonane na miejscu policyjne czynności pomogą stróżom prawa ustalić bliższe okoliczności tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP w Tczewie.

Fot. KPP Tczew

Policjanci ponawiają apel do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych. Każdy kierowca musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje, ale też innych uczestników ruchu drogowego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24