19.10.2021 08:06 2 PM

Zaginął znany pomorski lekarz

Fot. KMP Sopot

Trwają poszukiwania doktora Michała Kąkola. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez rodzinę w sobotę (16 października) około godziny 22:00 przy ul. Łokietka w Sopocie. Do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z najbliższymi.

Dr Michał Kąkol jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 180 cm wzrostu, oczy koloru zielonego i krótkie blond włosy z widoczną łysiną. W dniu zaginięcia ubrany był w długi ciemny płaszcz, sweter w serek w kolorze rdzy, T-shirt koloru szarego z emblematem roweru na wysokości klatki piersiowej, granatowe spodnie dresowe i buty trekkingowe w kolorze khaki – czytamy na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Działania poszukiwawcze prowadzą policjanci.

Sprawdzany jest każdy sygnał i każda informacja. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112 A, tel. 47 74 26 222, dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji – informuje policja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24