22.01.2021 12:15 0 raz

Znasz ją? To prawdopodobnie złodziejka

źródło: KPP Tczew

Policjanci z tczewskiej komendy poszukują sprawcy dwóch kradzieży, do których doszło na terenie jednego z cmentarzy. Związek z tymi zdarzeniami ma kobieta, której wizerunek stróże prawa opublikowali.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie dwóch kradzieży, do których doszło 15 grudnia ubiegłego roku oraz 8 stycznia.

Jak ustalili mundurowi, ta sama sprawczyni w tym czasie z terenu jednego z cmentarzy ukradła choinkę oraz znicz elektryczny. Związek ze sprawą ma kobieta, której wizerunek publikujemy - poinformował asp. sztab. Dawid Krajewski, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości, lub miejsca pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 215 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24