22.01.2021 09:19 0 raz

Kilkudziesięciu wolontariuszy będzie kwestowało w gminie Pelplin w dniu finału WOŚP

Archiwum

**Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Co prawda w Pelplinie tradycyjnej charytatywnej imprezy nie będzie, ale nie zabraknie ciekawych licytacji. **

Tegoroczną organizacją zbiorki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Pelplin zajmie się Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie wspólnie z Stowarzyszeniem Dziedzictwo Historyczne Pomorza.

Na terenie naszej gminy kwestować będzie aż 23 wolontariuszy! - podkreślają organizatorzy.

Ze względów epidemiologicznych nie będzie w tym roku imprezy w Miejskim Ośrodku Kultury, ale nie oznacza to, że nie będzie licytacji.

Wszystkich, którzy chcieliby przekazać na rzecz WOŚP przedmioty do licytacji, prosimy o kontakt z biurem Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie tel. 789 240 990 lub bezpośrednio z pracownikiem MOK Wiesławem Świtałą. Przekazane przedmioty zostaną wystawione na licytacji na portalu sprzedażowym Allegro. Już niedługo podamy linki do aukcji – poinformowali organizatorzy.

W tym roku hasłem przewodnim zbiórki jest - Finał z głową. Tym razem Orkiestra skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24