04.01.2021 14:27 0 raz

Pomalowali ławkę dla hospicjum

źródło: UG Starogard Gdański

Kolejna ławka na Kociewiu nabrała pozytywnych barw! "Kolorowe ławki dla hospicjum" to akcja, do której pracownicy gminy Starogard Gdański zostali zaproszeni przez Stowarzyszenie "Kociewiacy dla hospicjum".

Na pomysł pomalowania ławki w kolory występujące w herbie gminy wpadła Joanna Lempkowska. Ona też cały projekt zrealizowała.

źródło: UG Starogard Gdański

Mamy nadzieję, że w pogodne dni miło będzie przysiąść i odpocząć na tym barwnym, ogrodowym meblu. Dziękujemy OSP Sucumin za pomoc w transporcie – nie ukrywają zadowoleni przedstawiciele urzędu gminy Starogard Gdański.

Kolejne kolorowe ławeczki gotowe! Wspaniałe zrobione przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kaliskach - Radośni dla naszych...

Opublikowany przez Kociewiacy dla hospicjum Wtorek, 24 listopada 2020

Fundacja „Kociewiacy dla hospicjum” w Starogardzie Gdańskim powstała dzięki zaangażowaniu samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych a przede wszystkim dzięki społeczeństwu, które zapragnęło działać wspólnie na rzecz pacjentów w oddziałach hospicyjnych, tak stacjonarnych jak i domowych w regionie.

Działamy wspólnie, aby pomóc pacjentom i ich rodzinom w tych trudnych, wymagających chwilach ponieważ nie ma łatwego sposobu na odejście, nie ma idealnego remedium na to, by poradzić sobie z tym, co nieuchronnie nas czeka – opisują przedstawiciele fundacji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24