23.12.2020 12:03 0 raz

Włamali się do domku letniskowego. Poznajesz ich?

źródło: KPP Starogard Gdański

Policjanci z Posterunku Policji w Zblewie badają sprawę włamania do domku letniskowego. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość dwóch mężczyzn, których wizerunki zarejestrowały kamery. Osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w nocy 7 października 2020 roku około godz. 23:45 w Miradowie.

Podejrzani o popełnienie tego przestępstwa sprawcy zostali zarejestrowani przez kamery. Złodzieje zainteresowani byli każdym przedmiotem, który przedstawiał jakąkolwiek wartość. Przestępcy po sforsowaniu drzwi zabrali między innymi przetwornicę prądu, czujnik dymu, radio i czarno-biały telewizor, reklamówkę z talerzami i ubraniami, a także dwie fotopułapki. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2 tysięcy złotych – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych o popełnienie tego przestępstwa mężczyzn proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Zblewie pod numerami telefonu 4774-27-281 lub 4774-27-283, a także za pośrednictwem maila: [email protected]

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24