11.12.2020 15:30 0 WH/pomorskie.eu

'Podróż na fali' - konkurs plastyczny dla młodzieży

Źródło:pomorskie.eu

Młodzi Pomorzanie mogą wziąć udział w konkursie plastycznym na temat transportu zbiorowego. Plakat ilustracyjny powinien przedstawiać podróż pociągiem, trolejbusem, autobusem lub tramwajem do ulubionego miejsca w województwie pomorskim.

Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody m.in. smartfony i opaski sportowe. Czas na wysłanie pracy konkursowej jest do 19 lutego 2021 roku. Można to zrobić pocztą tradycyjną lub przesłać plakat mailem na adres: [email protected] Udział w zabawie mogą wziąć uczniowie szkoły podstawowej.

Celem konkursu jest zachęcenie młodych Pomorzan do korzystania z transportu publicznego. Konkursowymi pracami chcemy pokazać ze jeżdżenie pociągami, autobusami, tramwajami czy trolejbusami jest fajne. Dodatkowym walorem konkursu jest przywołanie w pracach dzieci pięknych krajobrazów i obiektów naszego regionu – zwracają uwagę organizatorzy konkursu.

Termin zakończenia konkursu nie jest przypadkowy. Pomysłodawcy zachęcają, aby w okresie świątecznym i ferii zimowych stworzyć plakaty. Technika wykonania jest dowolna. Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach. Pierwsza obejmuje uczniów klas 0-III, natomiast w drugiej oceniane będą prace przygotowane przez uczniów klas IV-VIII.

Wybór zwycięzców będzie dwuetapowy. Po zakończenie konkursu najlepsze prace zostaną opublikowane w materiałach informacyjnych, plakatach i broszurach. Więcej informacji na temat akcji znajdują się tutaj.

Źródło:pomorskie.eu


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24