22.10.2020 14:09 0 NW/WH Autopromocja

Startuje nowy program TTM - 'Na morskiej fali'. Nie można tego przegapić!

Źródło:TTM

Już w czwartek (22 października) rozpocznie się emisja nowego programu o żeglarstwie - „Na morskiej fali”. Emitowany będzie na antenie Twojej Telewizji Morskiej. Prezenter Krzysztof Romański co tydzień zabierać będzie nas w pełne wrażeń przygody pod żaglami i przekazywać garść morskich wiadomości, które przyniosą fale. Nie możecie tego przegapić!.

„Na morskiej fali” to program skierowany do każdego, kto chciałby zgłębiać tajniki żeglarstwa. Nie trzeba być ekspertem czy zapalonym żeglarzem – w programie co tydzień serwowana będzie spora dawka ciekawych informacji, która zainteresować powinna każdego. Popłyniemy z rybakami z Władysławowa na krótki rejs, odwiedzimy porty i stocznie, przyjrzymy się, jak żeglarze dbają o swe jednostki poza sezonem.

Każdy odcinek dotyczyć będzie innego tematu – pojawią się te poważniejsze, jak np. o gospodarce morskiej, jak i te typowo rozrywkowe. W pierwszym odcinku nowego programu przyjrzymy się słynnej jednostce, legendzie polskiego żeglarstwa – Zawiszy Czarnemu, który wymaga renowacji.

Chcemy dołożyć swoją cegiełkę do tego remontu i pokazać, jak ciekawy jest to żaglowiec. To legenda polskiego żeglarstwa i polskich harcerzy. Teraz potrzebuje pomocy i funduszy na dalsze funkcjonowanie – mówi Krzysztof Romański, prezenter programu.

Źródło:TTM

Autor audycji zapowiada także wspólne łowienie ryb.

Czekamy na okno pogodowe i chcemy popłynąć z rybakami z Władysławowa na krótki rejs. Pokażemy, jak łowi się flądrę, która jest królową nadmorskich smażalni. Skąd ona bierze się na naszym talerzu i dlaczego tak dobrze smakuje? – o tym przekonać się będzie można jedynie na antenie Twojej Telewizji Morskiej, zapewnia Krzysztof Romański.

Jeden odcinek to 15-18 minut, w czasie których pojawi się wiele ciekawych informacji, którym zawsze przewodzić będzie temat wiodący. Jednym zdaniem – będzie się działo!

Spotykamy się z osobami, które w danej dziedzinie są ekspertami. Staramy się zawsze wyciągać z nich te najciekawsze informacje. Liczymy na to, że Państwo również zechcą dołączyć do tego rejsu. Tematów do naszego programu jest bardzo dużo, a wszystkie są bardzo ciekawe. Warto zasiąść przed telewizorami – zaprasza prezenter „Na morskiej fali”.

Źródło:TTM

Pierwszy odcinek programu „Na morskiej fali” już w czwartek (22 października) o godz. 16:40 na antenie Twojej Telewizji Morskiej. Zapraszamy do wspólnej morskiej przygody. Obiecujemy, że nie będzie bujało!


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24