14.10.2020 12:30 0 raz/mat.pras

Wyślij zdjęcie z Tczewa – współtwórz kalendarz miejski

Fot. Krzysztof Małkiewicz, zdobywca III nagrody w ubiegłorocznym konkursie

Jeszcze tylko do 30 października można wysyłać swoje fotografie, które mają szansę znaleźć się w kalendarzy tczewskim na 2021 rok. Trwa konkurs „Cztery pory roku w Tczewie – KALENDARZ 2021”. Pula nagród finansowych to 3,5 tys. zł.

Po raz kolejny w Tczewie zorganizowano konkurs fotograficzny, dzięki któremu powstanie miejscowy kalendarz. Jak wyjaśniają miejscowi urzędnicy, tak jak we wcześniejszych edycjach, zdjęcia powinny przedstawiać Tczew w czterech porach roku. Mogą to być fotografie przedstawiające ciekawe, urokliwe miejsca, ale też wydarzenia plenerowe, imprezy. Zdjęcia nie muszą być wykonane w 2020 r., ale powinny przedstawiać stan aktualny.

Celem konkursu jest fotograficzne przedstawienie walorów Tczewa, a zwycięskie prace posłużą do wykonania kalendarza na 2021 rok. Konkurs ma charakter otwarty. Prace konkursowe należy przesłać na adres: [email protected] lub dostarczyć do Urzędu Miejskiego (Biuro Rzecznika Prasowego) do 30 października 2020 r. z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” - opisują przedstawiciele tczewskiego ratusza.

Prace konkursowe powinny być dostarczone w postaci plików cyfrowych o rozdzielczości przynajmniej 300 dpi, dłuższym boku 45 cm, w standardzie RGB lub w skali szarości e-mailem lub na elektronicznym nośniku danych. Dodatkowo można też dołączyć odbitki na papierze fotograficznym w formacie 30×20 cm. Każdy uczestnik zgłasza od 4 do 8 fotografii poziomych uwzględniających wszystkie pory roku, które wcześniej nie były nigdzie publikowane ani zgłaszane do innych konkursów.

Prace konkursowe należy oznaczyć imieniem i nazwiskiem autora oraz opisem zdjęcia, uwzględniającym porę roku, datę i miejsce jego wykonania. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przekazanie wraz z fotografiami podpisanej czytelnie karty zgłoszenia – dodają organizatorzy.

Karty zgłoszenia i regulamin dostępne są na stronie internetowej tczewskiego magistratu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24