08.10.2020 08:06 0 raz

Szczęśliwe poszukiwania 3-latka

fot. KWP Gdańsk

Policjanci zakończyli poszukiwania 3-letniego chłopca, mieszkańca gminy Kaliska, który zaginął w środę 7 października. Chłopiec odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. W poszukiwaniach uczestniczyło kilkuset policjantów, strażaków, pracowników nadleśnictwa, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zakończyli poszukiwania 3-letniego mieszkańca gminy Kaliska. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do dyżurnego około godziny 16:00.

Do poszukiwań natychmiast skierowano kilkuset funkcjonariuszy z miejscowej oraz sąsiednich jednostek. W akcji uczestniczyli również policjanci z Trójmiasta, Specjalistyczna Grupa Poszukiwawcza Straży Pożarnej z Gdańska oraz miejscowi strażacy, pracownicy Lasów Państwowych, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy. Użyte zostały psy tropiące, dron z kamerą termowizyjną, noktowizory oraz helikopter – relacjonują pomorscy stróże prawa.

Prowadzone na szeroką skalę poszukiwania zakończyły się kilka minut po godzinie 20:00. Chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy, niespełna 3 kilometry od miejsca zamieszkania przez jednego z pracowników Nadleśnictwa w Lubichowie.

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów dzieci, aby bacznie sprawowali opiekę nad swoimi pociechami.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24