28.09.2020 10:40 0 raz

Lechia gromi Podbeskidzie

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

Dwie bramki Flavio Paixao i trafienia Rafała Pietrzaka oraz Łukasza Zwolińskiego dały zwycięstwo Lechii Gdańsk w 5. kolejce PKO Ekstraklasy. Biało-zieloni pokonali u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0.

Cieszę się dziś z trzech rzeczy. Była bardzo dobra gra, wynik satysfakcjonujący oraz zero strat z tyłu. Ciężko na to pracowaliśmy, ale musimy robić to dalej. W naszej drużynie wciąż widzimy rezerwy. Na razie chłodna głowa, szykujemy się do ostatniego meczu przed przerwą reprezentacyjną z Wisłą Kraków - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk.

Trafiliśmy w dobry moment naszego dzisiejszego rywala. Po przegranym meczu w Zabrzu, Lechia zresetowała się i weszła na dobry poziom. Nie będę mówił o moim zespole, że musimy łapać doświadczenie, to byłoby nielogiczne, trzeba na to spojrzeć uczciwie i szczerze. Nie wierzę, że różnica między I ligą i Ekstraklasą jest taka jak pokazują nasze wyniki. Musimy mądrze przeanalizować naszą grę, co robimy nie tak, gdzie popełniliśmy błędy i to błędy duże. Musimy pomyśleć czy jakość jaką prezentujemy jest wystarczająca na Ekstraklasę – przyznał po spotkaniu Krzystof Brede, trener Podbeskidzia.

Po pięciu rozegranych meczach Lechia zajmuje 4. miejsce w tabeli z 9. punktami na koncie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24