25.09.2020 14:05 0 raz

Mieszkańcy gminy Zblewo wsparli walkę o życie dziewczynki

źródło: siepomaga.pl

Zebrali kilkadziesiąt tysięcy złotych! Mieszkańcy Pinczyna i okolic udowodnili, że mają nie tylko wielkie, ale i szczodre serca. W niedzielne popołudnie (20 września) przyszli na piknik charytatywny zorganizowany dla Oli Dzienniak. Dziewczynka pilnie potrzebuje kosztownej operacji serca.

Piknik charytatywny zorganizowano w ogrodach parafialnych w Pinczynie. Przy prawdziwie letniej, słonecznej pogodzie bawiły się tu całe rodziny.

Organizatorzy pikniku, rodzice chorej dziewczynki, wraz z całą armią przyjaciół przygotowali szereg atrakcji. Na scenie wystąpiła Ewelina Rytelewska oraz Alicja Kołoszewska. Na dzieci czekał m.in. dmuchany zamek, słodkości i wata cukrowa. Nie zabrakło też naszych strażaków, którzy zawsze chętnie angażują się w pomoc innym. Przeprowadzono również atrakcyjne licytacje – opisują przedstawiciele gminy Zblewo.

Datki na leczenie Oli, mieszkańcy hojnie wrzucali również do puszek po mszach świętych w pinczyńskim kościele. Łącznie uczestnicy pikniki zebrali dla małej Oli fantastyczną kwotę – aż 20 259,41 złotych!

Jesteście naszymi Aniołami! Dziękujemy Armio! – nie kryją wzruszenia rodzice Oli, której pomóc można za pośrednictwem tej strony. .

Dziewczynka ma skrajnie krytyczną wadę serca, której nikt w Polsce nie chce operować i jedyną nadzieją na ocalenie jej życia jest kosmicznie kosztowna operacja w USA. Jej koszt to ponad 7 milionów złotych…


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24