25.06.2020 14:30 0 raz

Wjechał w ciężarówkę, nie przeżył

fot. KPP Tczew

Specjalny zespół tczewskiej policji badał okoliczności tragicznego wypadu, do którego doszło w okolicach miejscowości Nicponia. Niestety, zginął w nim człowiek.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 22 czerwca na drodze krajowej nr 91 w pobliżu miejscowości Nicponia.

W tym czasie oficer dyżurny tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, w którym samochód osobowy miał zderzyć się z ciężarową scanią. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-letni kierowca peugeota zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą w kierunku Torunia scanią. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kierowca samochodu osobowego poniósł śmierć na miejscu – relacjonuje asp. sztab. Dawid Krajewski, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

W miejscu, gdzie doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia, spotkali się przedstawiciele wchodzący w skład zespołu badania przyczyn wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

W wyniku przeprowadzonej kontroli zespołu nie stwierdzono w tym miejscu uchybień w oznakowaniu drogi, jak i infrastrukturze drogowej – dodał przedstawiciel tczewskich stróżów prawa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24