24.06.2020 16:30 0 raz

Zderzenie na obwodnicy, są ranni

fot. KPP Starogard Gdański

Służby do akcji zostały wezwane we wtorek. Na obwodnicy Smętowa Granicznego doszło do poważnego wypadku. Konieczna była interwencja załogi pogotowia ratunkowego.

We wtorek 23 czerwca dyżurny ze starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na obwodnicy Smętowa Granicznego. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z Posterunku Policji w Skórczu wraz z technikiem kryminalistyki.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do wypadku doszło, gdy kierowca osobowej toyoty wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z dostawczym renault. W wyniku zdarzenia 38-letni kierowca toyoty oraz 64-letnia pasażerka renault doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. W miejscu, gdzie doszło do wypadku policjanci wprowadzili ruch wahadłowy – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

fot. KPP Starogard Gdański

Badanie alkomatem wykazało, że 66-letni kierowca renault był trzeźwy. Od mężczyzny, który kierował toyotą pobrana została krew. Policyjny technik wykonał zdjęcia, szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione ślady. Funkcjonariusze zatrzymali również dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24