29.06.2020 10:37 0 raz

Odnaleziono zwłoki mężczyzny, nie wiadomo kim był [AKTUALIZACJA]

fot. KPP Starogard Gdański

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek 19 czerwca. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w Starogardzie Gdańskim. Miejscowa policja próbuje ustalić tożsamość zmarłego, jak i przyczyny jego śmierci.


AKTUALIZACJA 29 czerwca, godz. 11:00

Kryminalni ze starogardzkiej komendy ustalili tożsamość mężczyzny. Funkcjonariusze zweryfikowali wszystkie zgłoszenia dotyczące osób zaginionych, a także nawiązali kontakt z pracownikami MOPS-u. Dzięki tej współpracy mundurowi wytypowali personalia mężczyzny, którego zwłoki znalezione zostały kilka dni wcześniej. Policjanci dotarli do krewnej denata, która potwierdziła jego tożsamość.

Funkcjonariusze dziękują wszystkim, którzy zadzwonili lub napisali w tej sprawie za wszelkie przekazane informacje.


Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, które 19 czerwca zostały znalezione na terenie budowy przy ul. Balewskiego. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 45-55 lat, 183 cm wzrostu, ubrany były w kurtkę jesienno-zimową z metką z napisem „Stanley” rozm. M, koloru beżowego ze sztruksu z kożuszkiem przy guzikach i kołnierzu, bokserki koloru granatowego oraz spodnie dresowe szare z trzema niebieskimi lampasami po boku nogawki z metką z napisem „Adidas” rozm. 2XL.

Pracujący na miejscu śledczy w wyniku przeprowadzonych czynności, wstępnie wykluczyli, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – poinformował asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. pasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

fot. KPP Starogard Gdański

Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr 4774 27 222, z Wydziałem Kryminalnym starogardzkiej komendy tel. 4774 27 355 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] .


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24