23.06.2020 14:24 0 raz

Narkotyki znaleźli w nerce i w lodówce

Archiwum

W poniedziałek 23 czerwca po południu starogardzcy kryminalni, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające.

Do zdarzenia doszło na terenie jednego z miejscowych ogrodów działkowych.

Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 36-latek, który przebywa w tym rejonie może posiadać przy sobie narkotyki – relacjonuje asp. sztab. Marcin Kunka, specjalista ds. prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Podczas przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli w nerce przypiętej do pasa zwitek foli aluminiowej z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Kryminalni sprawdzili również, czy starogardzianin nie posiada narkotyków w miejscu zamieszkania.

Podczas tej kontroli policjanci znaleźli w lodówce worek foliowy, w którym również znajdowała się amfetamina. W wyniku interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 100 gramów tego narkotyku – dodaje przedstawiciel starogardzkich stróżów prawa.

Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w policyjnym areszcie. Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi do 3 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ KOCIEWIE24