15.09.2025 17:00 0 WGC / Miasto i Gmina Gniew
Na placu zabaw w Gniewie zrealizowano projekt „Zielono nam 1 od zabawy po ekologię”, który wzbogacił teren o nowe nasadzenia roślin. Inicjatywa została sfinansowana przez Fundację Veolia Polska w ramach programu „Wspólnie dla regionu”.
W ramach projektu, na placu zabaw w Gniewie pojawiła się nowa zieleń, która ma poprawić estetykę i atrakcyjność miejsca. Dodatkowo wprowadza element edukacyjny, dzięki któremu najmłodsi mieszkańcy będą mogli uczyć się szacunku do przyrody.
Inicjatywa została sfinansowana przez Fundację Veolia Polska w ramach programu „Wspólnie dla regionu”.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.