08.09.2025 13:00 0 WGC / KPP Tczew
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują osoby, która w ubiegłym tygodniu zgubiła pieniądze na osiedlu Suchostrzygi. Gotówkę przekazał uczciwy znalazca.
Policjanci z Tczewa prowadzą działania w sprawie pieniędzy znalezionych na osiedlu Suchostrzygi. Gotówkę przyniósł do jednostki mieszkaniec, który znalazł ją w ubiegłym tygodniu.
Osoba zgłaszająca się po odbiór musi podać szczegółowe informacje dotyczące okoliczności zagubienia, a także wskazać kwotę i nominały banknotów lub inne szczegóły, które pozwolą potwierdzić, że jest właścicielem.
Pieniądze czekają na odbiór w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie. Właściciel proszony jest o kontakt z dzielnicowym asp. Krzysztofem Chabowskim pod numerem telefonu 571 335 279 lub z dyżurnym komendy pod numerem 47 74 28 222.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.