19.08.2025 15:00 0 WGC / Miasto Tczew
W parku przy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbywają się wakacyjne warsztaty twórcze dla dzieci. Spotkania kierowane są wyłącznie do odbiorców indywidualnych, a udział w nich jest bezpłatny.
Twórcze spotkania organizowane są w każdą środę lipca i sierpnia przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Początek zajęć wyznaczono na godzinę 10.00.
W programie znajdują się warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, taneczne i przyrodnicze. Każde spotkanie kończy się wspólną zabawą z kolorową chustą animacyjną lub zabawami ruchowymi. Organizatorzy zapowiedzieli także słodką niespodziankę.
Najbliższe zajęcia odbędą się 20 sierpnia 2025 roku pod hasłem „Warsztaty plastyczne – tworzymy z rolek”. Uczestnicy będą mogli przygotować ozdoby, pojemniki lub figurki zwierząt z papierowych rolek.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.