10.06.2025 16:00 0 WGC / OSP Pszczółki

Wypadek na drodze krajowej. Akcja ratunkowa z udziałem OSP i ratowników medycznych

fot. OSP Pszczółki

Na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Różyny doszło do wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejscu działały jednostki straży pożarnej, policji oraz zespoły ratownictwa medycznego.

W miejscowości Różyny na drodze krajowej nr 91 doszło do wypadku drogowego, w którym zostały ranne dwie osoby. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala przez dwa zespoły ratownictwa medycznego.

fot. OSP Pszczółki

Do zdarzenia doszło 9 czerwca 2025 roku o godzinie 16:54.

Na miejscu działały służby i jednostki:

  • OSP Pszczółki (GCBA),

  • JRG Pruszcz Gdański (GBA),

  • dwie jednostki policji,

  • dwa zespoły ratownictwa medycznego,

  • zarządca drogi.

fot. OSP Pszczółki

Działania na miejscu prowadzono w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzielenia pomocy poszkodowanym oraz przywrócenia ruchu na drodze.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...