27.05.2025 17:00 0 WGC / KPP Tczew

Funkcjonariusze oddali krew. Akcja wpisała się w rocznicowe obchody dwóch ważnych wydarzeń

fot. KPP Tczew

Przed Komendą Powiatową Policji w Tczewie zorganizowano akcję honorowego krwiodawstwa z udziałem funkcjonariuszy i pracowników cywilnych, w ramach obchodów 100-lecia obecności kobiet w Policji, a także z okazji Dnia Matki.

W poniedziałek 26 maja 2025 r. przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Tczewie stanął krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku. W akcji honorowego krwiodawstwa wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy cywilni tczewskiej policji.

fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew fot. KPP Tczew

Wydarzenie zorganizowano w Dniu Matki, który wybrano celowo, by podkreślić znaczenie kobiet zarówno w społeczeństwie, jak i w służbach mundurowych. Tegoroczna akcja wpisała się również w obchody 100-lecia obecności kobiet w polskiej Policji.

Do udziału w wydarzeniu zarejestrowały się 31 osoby, w tym Komendant Powiatowy Policji w Tczewie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...